Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 122 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

27 квітня у Народному домі м.Перемишляни проведено вечір пам'яті  "Дзвони Чорнобиля", присвячений 25-м роковинам Чорнобильської катастрофи. На заході були присутні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, заступник голови районної ради Г.Горинецька, керівники та службовці державних установ та організацій, педагогічні та учнівські колективи міських шкіл та Перемишлянського професійного ліцею, громадськість району.

Детальніше...

 

Законом України від 17 березня 2011 року № 3164-VI „Про внесення змін до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо виплати допомоги при народженні дитини” запроваджується надання  допомоги при народженні дитини в розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановлених на день народження дитини.

Допомога при народженні дитини, з 9.04.2011р., надається у таких розмірах: на першу дитину у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму; на другу дитину - 60 розмірам прожиткового мінімуму; на третю і кожну наступну - 120 розмірам прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

Постанової Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2011 р. № 341 „Про розміри разової грошової допомоги, що виплачується у 2011 році відповідно до Законів України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та про жертви нацистських переслідувань” затверджено у таких розмірах:

Детальніше...

 

Згідно плану роботи управління культури Львівської обласної державної адміністрації у березні-квітні 2011р. відбулися обласні-огляди  конкурси учнів музичних шкіл області.

Детальніше...

 

06 квітня 2011р. робоча група у складі керівника відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації Гавінської О.М., директора РНД Теодоровича В.Б. та провідного методиста РНД Алісової О.Г. провела перевірку роботи закладів культури Добряницької сільської ради. Відзначено належний стан прилеглих  територій, вказано на недоліки.

 

06 квітня 2011р. директором ЦБС Лоїк Л.Л. проведено нараду бібліотечних працівників району. В роботі наради  взяла участь керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації Гавінська О.М. В ході наради розглянуто питання щодо дотримання трудової дисципліни працівниками ЦБС, проведення місячника довкілля, підведено підсумки конкурсу „Найкращий читач України  - 2011р.”, інформовано про проведення благодійної акції „Подаруй дитині книгу”, доручено подати інформацію про стан і склад галузевого книжкового фонду.

 
Більше статтей...