Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< листопада 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 661 гостей на сайті

21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...Відповідно до Програми заходів Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо реалізації молодіжної політики і заходів щодо соціального захисту дітей та підлітків у Перемишлянському районі,  затвердженої на ХІІ  сесії районної ради від  28.12.2012 року, працівниками РЦСССДМ напередодні навчального року надано адресну допомогу в підготовці до нового навчального року - вручено шкільне приладдя. Таку допомогу отримали 42 дитини на загальну суму 1000 гривень.

 

Детальніше...22 серпня 2013р. заступник начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Г.І.Куніцька  взяла участь  у нараді класних керівників ЗОШ району, на якій звернула увагу щодо необхідності належного  формування та ведення особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведення індивідуальної та виховної роботи з дітьми даної категорії. Особливу увагу звернула на обов»язковість проведення правовиховної роботи із дітьми, які схильні до вчинення правопорушень.

 

Детальніше...22 серпня 2013р. заступник начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Г.І.Куніцька  взяла участь  у нараді фахівців із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, на якій обговорили результати інвентаризації житла, яке належить дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа. Також  Г.І.Куніцька звернула увагу на необхідність заслуховування на засіданнях виконавчих комітетів сільських рад  звітів про стан утримання та виховання дітей вказаної категорії.

 

21 серпня 2013р.  комісія в складі  працівників управління соціального захисту населення - Л.Умриш, Перемишлянського  РЦСССДМ - І.Колосовської, фахівця із соціальної роботи - Н.Твердь та головного спеціаліста – головного бухгалтера  служби у справах дітей - С.Гембари здійснили виїзд в с.Мерещів з метою перевірки  цільового використання державної соціальної допомоги,  отриманої при народженні дитини. В результаті обстежено 5 сімей, про що складено  відповідні  акти.

 

Детальніше...22 серпня 2013року  Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молодіпроведено нараду   з  фахівцями із соціальної роботи. В нараді взяли участь заступник начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Г.Куніцька та керівник проектуЛьвівської обласної асоціації соціальних працівників щодо роз»ясненнянаселенню соціально-фінансових питань В.Тимчишин.
        На нараді обговорювалися  питання щодо захисту майнових прав дітей, координація роботи структурних підрозділів органів виконавчої і представницької гілок влади для забезпечення виконання закону України «Про охорону дитинства» в частині їх прав на майно і грошові кошти, а також про їх, ефективне використання.

 

Детальніше...21.08.2013 року в с.Мерещів державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення  Л.Й.Умриш,  головним спеціалістом – головним бухгалтером служби у справах дітей районної державної адміністрації С.В.Гембари, головним спеціалістом відділу соціальної роботи ПРЦССДМ  І.В.Колосовською і фахівцем соціальної роботи ПРЦССДМ Н.С.Твердь здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини.
        Обстежено 5 сімей, про що складено відповідні акти.

 
Більше статтей...