Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 192 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Детальніше... 12 травня 2013 року у Народному домі с. Унів відбувся святковий концерт «Уклін і шана матерям». У концерті взяли участь учні Унівської школи І-ІІ ступенів, солістка вокального ансамблю НД с. Унів Н. Думанівська. У програмі прозвучали вірші та пісні, присвячені матерям. Учасники заходу представили сценку «Найдорожча в світі людина». І. Грач декламувала легенду «Про сині дзвіночки і дзвони». На завершення учасники святкового заходу виконали пісню «Країно моя». Виступ супроводжувався показом слайдів, присвячених вихованню любові та поваги до найдорожчої людини – мами.

 

Детальніше...

 

Детальніше... 15.05.2013р із робочим візитом в Корелицьке стаціонарне відділення соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) для постійного проживання одиноких перестарілих громадян завітали голова райдержадміністрації О.Й.Краєвський , перший заступник голови райдержадміністрації І.Й.Рій, заступник голови райдержадміністрації В.П. Денейчук та керівник управління соціального захисту М.В. Сайко.

 

Детальніше... 9  травня 2013 року  з Днем Перемоги ветерана Великої Вітчизняної війни,   Микитіва Йосифа Михайловича, жителя м.Бібрка привітала завідуюча Бібрського відділенням соціальної допомоги вдома  Ю.В.Чабан, побажала ветеранові міцного здоров’я та довголіття.

 

Детальніше... 08.05.2013 року в Корелицькому стаціонарному  відділенні працівниками відділення були висаджені овочі на присадибній ділянці. Урожай буде традиційно використано для забезпечення вітамінізованого харчування мешканців стаціонарного відділення осіб похилого віку.

 

Детальніше... З метою сприяння зміцненню інституту сім’ї шляхом формування засад відповідального, усвідомленого батьківства, а саме: запобігання відмовам матерів від новонароджених дітей, забезпечення психологічної та соціальної підтримки вагітних жінок та жінок, які народили дитину, працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   проводиться робота з вагітними жінками та породіллями в пологовому стаціонарі та жіночій консультації Перемишлянської ЦРЛ.
З нагоди  Дня матері організовано акцію: «Вітання матерів у пологових стаціонарах», вручено подарунки  матерям у пологовому стаціонарі м.Перемишляни

 

Детальніше... На виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Постанови Кабінету Міністрів України  України   від   24 вересня 2008 року     № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної з захистом прав дитини», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  здійснюється соціальне інспектування сімей опікунів/ піклувальників, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Фахівцем із соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ Н.Твердь здійснено соціальне інспектування сім»ї опікуна  в с.Мерещів  з метою  здійснення контролю  за умовами проживання дитини, позбавленої батьківського піклування, за  раціональним використанням  опікуном коштів соціальної допомоги, надання  опікуну  допомоги щодо вирішення майнових, житлових питань; оформлення документів,  заходів щодо попередження проявів насильства в сім’ї, формування навичок догляду за дітьми, батьківської відповідальності.

 
Більше статтей...