Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 651 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

Детальніше...16 – 18 травня у м. Львові, в палаці культури ім. Г.Хоткевича проходив III Всеукраїнський конкурс-фестиваль інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Перлина Заходу». Організацію фестивалю здійснювала команда творчого проекту «Тріумф» м. Київ. Творчий проект  «Тріумф» створений з метою здійснення культурних, освітньо-видовищних заходів Всеукраїнського рівня для виявлення та всебічної підтримки талановитих дітей і молоді в різних видах мистецтва.

Детальніше...

 

Сектор молоді та спорту повідомляє про проведення районного конкурсу «Подарунок своїми руками». Метою конкурсу є підтримка обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді. Конкурс проводиться серед дітей та  молоді у трьох вікових групах: від 9 до 13 років, від 14 до 18 років, старше 18 років.
Конкурс проводиться в таких  номінаціях, як: листівка, квілінг, орігамі, аплікація, малюнок, вишивка, макраме, бісер, оригінальний подарунок
Вимоги до робіт.  На кожній роботі має бути зазначено  дані про виконавця роботи, а саме: прізвище та ім»я, місто/ село, вік, домашня адреса, навчальний заклад.
Заявки на участь в конкурсі подаються разом із роботами  з навчальних закладів, чи самостійно молоддю нашого району до 28 травня 2014 року у сектор молоді та спорту райдержадміністрації.
За додатковою інформацією  звертатись за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1, сектор молоді та спорту РДА (спортивна школа). Графік прийому громадян: вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год. (тел. для довідок 2-15-72)

 

 

 

Детальніше...Внутрішнім військам України від Перемишлянського районного територіального цетру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  благочинно надано:

Мило  -  66шт.
Шкарпетки  -   20шт.
Зубна паста  -  25шт.
Шампунь   -       6шт.
Крем для бриття -7шт.
Крем після гоління -3шт.

 

Сектор молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації повідомляє про можливість відпочинку та оздоровлення дітей віком 7-17 років в літніх таборах за сприянням Громадської організації «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини», метою діяльності якої є впровадження та розвиток альтернативних форм відпочинку й оздоровлення дітей, молоді та сімей області.

Влітку 2014 р. пропонуються одні з кращих за ціною та якістю наданих послуг дитячі заклади оздоровлення та відпочинку:

Детальніше...

 

Детальніше... З метою сприяння зміцненню інституту сім’ї шляхом формування засад відповідального, усвідомленого батьківства, а саме: запобігання відмовам матерів від новонароджених дітей, забезпечення психологічної та соціальної підтримки вагітних жінок та жінок, які народили дитину, працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   проводиться робота з вагітними жінками та породіллями в пологовому стаціонарі та жіночій консультації Перемишлянської ЦРЛ.
З нагоди  Дня матері організовано акцію: «Вітання матерів у пологових стаціонарах», вручено подарунки  трьом  матерям у пологовому стаціонарі м.Перемишляни.

 

Детальніше...В рамках здійснення  Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  соціального супроводження  прийомних сімей та  дитячих будинків сімейного типу  з метою  соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 07.05.2014року начальником відділу соціальної роботи Винницькою О.М. здійснено виїзд в прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу  м.Бібрки. Проведено бесіду з прийомними батьками,  матір’ю  – вихователькою, соціальним педагогом та психологом  Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст..ім. Уляни Кравченко  щодо  здійснення контролю за успішністю в навчанні, недопущення пропусків  дітьми шкільних занять без поважних причин, попередження скоєння правопорушень та злочинів  дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, прийомними дітьми та дітьми-вихованцями.

 
Більше статтей...