Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 172 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше... 16.06.2013р. о 13.00 год. у районному Народному домі м.Перемишляни відбувся районний огляд-конкурс музичних та хореографічних колективів. Журі конкурсу було представлене у складі керівника відділу культуриО. Гавінської, директора районного Народного дому В. Теодоровича та методистів О. Козак, О. Алісової.
Українські народні та сучасні пісні на сцені районного Народного дому прозвучали у виконанні таких музичних колективів району: гурту «Жайвір»НД с.Боршів, ВІА «Барви» НД с.Чемеринці, ВІА  НД с.Мерещів ВІА НД с.Ладанці, гурту «Історія» НД с.Романів. Професійні виступи учасників створювали хороший настрій у глядачів.
Хореографічний жанр представили 9 танцювальних колективів Народних домів  м.Бібрка, с.Бачів, с. Дунаїв,  с.Коросно, с.Липівці,  с.Подусів,  с.Свірж, с.Іванівка. Учасники виконали українські народні, гуцульські  та сучасні естрадні танці.

Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше... Фахівцями із соціальної роботи Перемишлянського районного  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  завершено  вручення листів-вітань за підписом Міністра соціальної політики 95 матерям-героїням України Перемишлянського району по 27 сільських радах.
Фахівцем із соціальної роботи О.І.Серант вручено листи-вітання 11 матерям-героїням, які проживають у населених пунктах  Станимирської та Короснянської сільської ради.

 

Детальніше...13.06.13р. викладачі Перемишлянської музичної школи здійснили поїздку у с. Дунаїв з агітаційним концертоДетальніше...м. «Свято музики» проходило в теплій, затишній атмосфері. В програмі були представлені різні жанри та твори українських і зарубіжних композиторів. У це велике християнське свято Вознесіння Господнього у концерті звучали прекрасні пісні на духовну тематику. Жителі села Дунаїв із захопленням слухали виступ духового оркестру під керівництвом Р. Марківа. Спільно із викладачами у концерті брали участь і учні музичної школи: Каськів М., Русин В., Мартинюк Х., Гавінська І., Марцінів Н.,   Куніцька Ю., Лавнік І., Гаран А.
Усі глядачі отримали запрошення з інформацією про вступ у школу, а артистизм та висока виконавська майстерність виступаючих запалили у серцях вогник надії та віри у краще майбутнє нашої держави.

 

Детальніше... На виконання листа Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді від 10.06.2013 року №545 фахівцями із соціальної роботи Перемишлянського районного  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді    вручено листи-вітання за підписом Міністра соціальної політики України 90 матерям-героїням Перемишлянського району.

 

Детальніше... Юні танцюристи та співаки ЦДЮТ м. Перемишляни відгукнулися на запрошення Центру творчості дітей Галичини. Вони відвідали м. Львів із своєю творчою програмою, де їх зустрічали бурхливими оплесками. На святі були присутні діти таких же позашкільних закладів з різних регіонів України, а також Польщі, Німеччини, Хорватії та Литви.

 

 

Детальніше...

 

Детальніше... У Перемишлянському ЦДЮТ працює вже давно авіамодельний гурток. На заняттях цього гуртка хлопці опановують початкове технічне моделювання. Керує роботою цього гуртка фахівець своєї справи, педагог Федір Макушняк. Особистим прикладом навчає дітей любити техніку, володіти різним інструментом, і, як наслідок, їх моделі підкорюють не лише повітряні простори Перемишлянщини, але й усієї області, України та сусідньої нам Польщі.

 

 

Детальніше...

 
Більше статтей...