Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 477 гостей на сайті

Детальніше...20 листопада відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на базі методкабінету. На нараді розглядалися питання:
- Про підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» у номінаціях початкові класи, географія, світова література, трудове навчання, директор школи;
- Про виконання наказу відділу «Про проведення атестації педагогічних працівників району у 2013-2014 н.р.»
- Обговорення «Типової інструкції з ведення ділової документації у ЗНЗ». Наказ МОН України від 28.07.2013р. №1239
У нараді взяли участь 18 заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи та методисти РМК. Нараду провела завідувач методкабінетом Степанія Тарасюк.

 

Детальніше... В рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводять лекції – бесіди, консультації  з питань попередження насильства в сім’ї, організовують перегляди відеофільму на тему: ««Насильство в сім'ї. Як його попередити?» в загальноосвітніх навчальних закладах, Перемишлянському професійному ліцеї.
Чергова зустріч з вчителями та учнями  відбулася 19 листопада 2013року в Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. До участі в даному заході запрошено завідувача кафедри теорії філософії права інституту права і психології Національного університету «Львівська політехніка», доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Сливку С.С.
Перед присутніми виступили директор Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шалапський І.Я. та фахівець із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гавінська М.В.

 

Детальніше...14 листопада 2013 року відбулося районне  методичне об’єднання вихователів груп продовженого дня, з метою підвищення фахового рівня. На даному засіданні розглядалися питання про ведення нормативних документів   та методичне забезпечення  ГПД. Про  проведення виховних позакласних заходів з молодшими школярами. У роботі засідання взяли участь всі вихователі груп продовженого дня навчальних закладів району.

 

Детальніше...У відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру  надаються послуги  перукарем Л.Б.Скородинською, медичною сестрою Н.П.Андрушків- інвалідам, одиноким, одинокопроживаючим громадянам.

 

Детальніше... Цінуймо Рідне Слово, друже,

З яким прийшли ми у життя:

Воно лиш творить з нас Людину,

Об’єднує сердець биття !

М.Калинін.

У Подусівській ЗОШ І-ІІ ступенів, 08 листопада учні 2-3 і 7-9 класів та вчителі укр.мови і літератури Кузів Н.Я., Комінська Н.В., спільно з вчителькою молодших класів Сеник Г.В., і з вчителем музики Тарасюком А.В. провели усний журнал «Мови рідної цілюще джерело», присвячений Дню української писемності та мови.
Презентація, підготовлена учнями, перенесли нас у далеке минуле. Діти та всі присутні ознайомилися із біографією Нестора Літописця, який навчався і працював у Києво – Печерській Лаврі. Там же у тій печері знаходиться і прах ченця. Також з використанням ІКТ було висвітлено великих просвітителів слов'ян – Кирила і Мефодія, які створили перший алфавіт для наших пращурів та як становилось і розвивалось письмо з Х століття. Слайди допомогли всім присутнім відповісти на питання, які протягом багатьох років цікавлять учених : коли і як народилась слов’янська писемність, слов’янська абетка і чи мали наші предки до цього якісь інші знаки?На святі лунали пісні у виконанні ансамблю учнів школи, декламувались вірші про рідну мову, рідне слово, батьківщину.
Відзначились такі учні : Багрій Л., Куніцка Н., Нагірна Н., Кацан М., Наконечний В. та інші.
Ми надіємось, що наше молоде покоління буде гордитися нашою мовою, берегти і шанувати цей невмирущий голос України.

 

Детальніше...07 листопада 2013 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2014» у номінації «директор школи». В конкурсі взяли активну участь директори Бібрської ЗОШ І-ІІІст. ім..Уляни Кравченко Островерха Г.М., Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.О.Ковча Дух Л.В., Романівської ЗОШ І-ІІІст. Штайн М.С. Конкурсні матеріали директори підготували згідно нового положення та презентацію роботи навчального закладу.

 
Більше статтей...