Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 159 гостей на сайті

26 червня запрошуємо на святкування Дня Конституції України

Урочистості та святковий концерт відбудеться о 15.00 год у районному Народному домі

27 червня дітей та молодь Перемишлянщини запрошують до участі у велопробігу

Збір учасників відбудеться  о 10.00 год у парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому

Детальніше...22 січня 2016 року о 16 год., в приміщенні Бібрської музичної школи відбувся святковий концерт присвячений Дню Соборності України. В концертній програмі приймали участь колективи Бібрської музичної школи, Андрій Крутій - лауреат ІІІ премії фестивалю - конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва "Різдвяні канікули" (м.Львів), керів. Люся Сурмач. Відрив урочисте зібрання  директор Бібрської музичної школи Герчаківський І.М. До присутніх в залі з  вітальним словом  звернувся отець-декан храму Пресвятої Богородиці Микола Коваль.

 

Детальніше...В службу у справах дітей райдержадміністрації надійшло повідомлення Ланівської сільської ради Перемишлянського району Львівської області про те, що на території сільської ради виявлено дитину, яка опинилася в складних життєвих обставинах. З метою перевірки повідомлення 8 лютого 2016 року працівники служби у справах дітей спільно з працівниками КМСД Перемишлянського відділення поліції, районного  центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді, секретаря Ланівської сільської ради, та педіатра Бібрської районної лікарні здійснили комісійний виїзд в с.Серники Перемишлянського району. У результаті виїзду дитину доправлено на обстеження в Бібрську районну лікарню.

 

Детальніше...8 лютого 2016 року працівники служби у справах дітей райдержадміністрації з метою перевірки стану виховної роботи у навчальних закладах району здійснили виїзд в Свірзьку ЗОШ I-III ст., де було здійснено вищезазначену перевірку, про що складено довідку.
Також надано методичні рекомендації стосовно соціального  захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського  піклування.

 

Детальніше...4 лютого 2016 року на виконання ухвали Перемишлянського районного суду Львівської області працівники служби у справах дітей спільно з працівниками районного  центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, секретаря Чемеринецької сільської ради здійснили обстеження матеріально-побутових умов проживання сімї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, про що складено відповідний акт.

 

Детальніше...4 лютого 2016 року працівники служби у справах дітей спільно з працівниками КМСД Перемишлянського відділення поліції, районного  центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді з метою здійснення контролю за умовами проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах здійснили обстеження матеріально-побутових умов проживання таких сімей в м.Перемишляни. У результаті проведеної роботи від батьків взято пояснення та попереджено, що неналежне виконання батьківських обов’язків призведе до позбавлення батьківських прав.

 

Детальніше...4 лютого 2016 року служба у справах дітей райдержадміністрації організувала проведення робочої наради  суб’єктів соціальної роботи щодо виконання у 2015 році плану заходів з виконання у 2014-2016 роках Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року. Очолив робочу нараду перший заступник голови райдержадміністрації В.Танчин. Суб’єкти соціальної роботи звітували про виконання плану заходів у 2015 році. Зокрема про виявлення сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, звітували Г.Гриньків, І.Шалапський, про надання соціальних послуг для батьків з дітьми - І.Шалапський, М.Михайлів, про забезпечення соціального супроводу осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, щодо захисту житлових прав таких осіб – Г.Гриньків, про покращення добору та підготовки кандидатів в усиновителі, опікуни/піклувальники, прийомні батьки, батьки вихователі, взаємодобору сімї та дитини, підвищення виховного потенціалу таких сімей – Г.Гриньків, про формування толерантного ставлення суспільства до дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання різних форм дискримінації таких дітей та сімей – Н.Борщ, І.Шалапський, Г.Гриньків, про підвищення якості соціальних послуг що надаються суб’єктами соціальної роботи дітям та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах – А.Соляник, М.Михайлів, І.Шалапський.  За результатами наради перший заступник голови райдержадміністрації В.Танчин надав відповідні доручення суб’єктам соціальної роботи.

 
Більше статтей...