Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2018 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1895 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Одним із основних завдань Перемишлянського  районного центру соціальних   служб для сім»ї, дітей та молоді є соціальна профілактика. На виконання районної міжгалузевої програми «Профілактика негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі на 2011-2013 роки»,  яка затверджена розпорядженням голови Перемишлянської райдержадміністрації  від 19.01.2011 року №16,  працівниками  Перемишлянського РЦСССДМ  проводиться профілактична робота в пришкільних таборах.
     Фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ Н.Твердь проведено профілактичну роботу в пришкільних таборах  Лагодівської ЗОШ І-ІІ ст. та Вовківської ЗОШ І-ІІ ст.. Проведено 4  групових заходи на тему:  «Попередження негативних явищ в  дитячому та молодіжному середовищі»; « Конвенція ООН про права дитини», якими охоплено 40 учнів.

 

 

Детальніше...26 травня 2014 року  у Львівській обласній державній адміністрації відбулось нагородження дітей з Перемишлянського району, що зайняли призові місця в ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу малюнків  серед учнівської молоді «Олімпійська листівка».

Детальніше...

 

Детальніше...Працівниками відділення соціально-побутової адаптації територіального центру здійснено виїзд в Корелицьке стаціонарне відділення. Всім підопічним було надано послуги перукарем Л.Б.Скородинською, медичною сестрою Н.П.Андрушків.

 

 

Детальніше...16 – 18 травня у м. Львові, в палаці культури ім. Г.Хоткевича проходив III Всеукраїнський конкурс-фестиваль інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Перлина Заходу». Організацію фестивалю здійснювала команда творчого проекту «Тріумф» м. Київ. Творчий проект  «Тріумф» створений з метою здійснення культурних, освітньо-видовищних заходів Всеукраїнського рівня для виявлення та всебічної підтримки талановитих дітей і молоді в різних видах мистецтва.

Детальніше...

 

Сектор молоді та спорту повідомляє про проведення районного конкурсу «Подарунок своїми руками». Метою конкурсу є підтримка обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді. Конкурс проводиться серед дітей та  молоді у трьох вікових групах: від 9 до 13 років, від 14 до 18 років, старше 18 років.
Конкурс проводиться в таких  номінаціях, як: листівка, квілінг, орігамі, аплікація, малюнок, вишивка, макраме, бісер, оригінальний подарунок
Вимоги до робіт.  На кожній роботі має бути зазначено  дані про виконавця роботи, а саме: прізвище та ім»я, місто/ село, вік, домашня адреса, навчальний заклад.
Заявки на участь в конкурсі подаються разом із роботами  з навчальних закладів, чи самостійно молоддю нашого району до 28 травня 2014 року у сектор молоді та спорту райдержадміністрації.
За додатковою інформацією  звертатись за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1, сектор молоді та спорту РДА (спортивна школа). Графік прийому громадян: вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год. (тел. для довідок 2-15-72)

 

 

 

Детальніше...Внутрішнім військам України від Перемишлянського районного територіального цетру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  благочинно надано:

Мило  -  66шт.
Шкарпетки  -   20шт.
Зубна паста  -  25шт.
Шампунь   -       6шт.
Крем для бриття -7шт.
Крем після гоління -3шт.

 
Більше статтей...