Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1969 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

23.01Детальніше....2014р. із 80- річним ювілеєм від дня народження одиноку жительку м.Бібрки  Данилович Іванну Іванівну привітали завідуюча Бібрським відділенням соціальної допомоги вдома С.С.Пономарьова,заступник зав.відділенням М.В.Грицай та соціальний робітник Г.Б.Ших.

 

Детальніше...На запрошення генерального директора ТВК «Південний» п. Глинянського П.С., власника п. Писарчука П.І. та дитячого телецентру «Кадрики» (генеральний директор Веньгрин І.М.)   фольклорний ансамбль Перемишлянської музичної школи «Мальви» з чудовим різдвяним вертепом під керівництвом Василишин Л.Я.  та вокальне тріо «Калинонька», (кер. Шатківська Г.М.) взяли участь  у казковому дійстві-концерті «Різдвяна коляда на Південному». Учні Перемишлянської музичної школи підбирали та розучували оригінальні колядки, підготували чудові яскраві костюми для вертепу. Наші маленькі артисти дуже хвилювалися, презентуючи свої номери, та все вдалося добре.  Особливо хвилюючою була мить запрошення колективу на запис у телестудії «Кадрики», яка буде транслюватися 19 січня на 12 каналі ТРК «Львів» . Діти отримали безліч яскравих вражень, нових відчуттів і корисний досвід.
Організатори похвалили перемишлянських  школяриків, відзначаючи, що разом з ними наче потрапили у своє дитинство. На завершення діти отримали солодкі подарунки та відпочинок у дитячому розважальному центрі «Веселка».

 

Детальніше...08.01 та 12.01.14р. учні фольклорного ансамблю Перемишлянської музичної школи з чудовим різдвяним вертепом під керівництвом Василишин Л.Я.  та вокальне тріо «Калинонька»( кер. Шатківська Г.М.) взяли активну участь у Різдвяних концертах на головній сцені Львівського Євромайдану. Глядачі радо приймали наших маленьких колядників у ці чудові зимові свята та усі разом розділяли радість народження Божого Сина.

 

Детальніше...З метою реалізації  соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича «Діти-майбутнє України» щодо  запобігання соціально небезпечним хворобам, формування навичок здорового способу життя серед населення та в рамках роботи мобільної групи фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, 16 січня 2014 року проведено профілактичну роботу в Короснянській ЗОШ І-ІІ ст.
В роботі мобільної групи взяли участь начальник відділу соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Винницька О.М., головний спеціаліст  відділу соціальної роботи  Перемишлянського РЦСССДМ Колосовська І.В., фахівець із соціальної роботи  Перемишлянського РЦСССДМ  Марків М.М.
В Короснянській ЗОШ І-ІІ ст. прочитано 3  лекції на  тему:
« Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі»;
«СНІД стосується кожного»;
«Альтернативні форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»; надано консультації з питань раннього виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, щодо захисту прав та інтересів дітей.
Заходами охоплено  19 учнів та 8 педагогів.

 

Детальніше...14.01.2014р. для підопічних Корелицького стаціонарного відділення свято розпочалося із засіванням, колядами та щедрівками учасників самодіяльного колективу територіального центру. Із привітанням звернувся до усіх присутніх керівник районного управління соціального захисту населення М.В.Сайко і побажав міцного здоров’я та веселих свят.

 

Детальніше...12 січня 2014 року у районному Народному домі м. Перемишляни відбувся районний огляд-конкурс колядок, щедрівок, вертепів та віншувань. У заході взяли участь колективи художньої самодіяльності народних домів району. Учасники різдвяних вертепів на сцені відтворювали таємничу атмосферу народження Божого дитятка, щиро вітали глядачів з Різдвом Христовим та Новим Роком. Глядачі радо аплодували веселим колядкам, жартівливим щедрівкам, новорічним віншуванням.

 
Більше статтей...