Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 169 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше... 25 квітня з метою вивчення досвіду роботи виконавчих комітетів сільських рад щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади та надання їм методичної та практичної допомоги керівник відділу культури О. М. Гавінська, провідний спеціаліст відділу І. М. Задорожна здійснили виїзд у Вовківську сільську раду.
26 квітня  здійснено перевірку роботи бібліотек-філій с. Мерещів та с. Осталовичі. В ході перевірки керівник відділу культури О. М. Гавінська звернула увагу  на необхідності завершення благоустрою прилеглих територій, дотриманні працівниками трудової дисципліни.

 

Детальніше...26.04.13р. о 12.00 год в Перемишлянській музичній школі  відбулось засідання педагогічної та методичної ради. На порядку денному обговорювались такі питання:
1. Про допуск випускників до випускних екзаменів.
2. Підсумок 1 туру обласного конкурсу фортепіанного відділу (старші класи), ансамблю бандуристів  та муз. теоретичної олімпіади.
3. Заходи з набору дітей у 1 клас.

 

Детальніше... У час Великоднього посту напередодні останнього, Страсного тижня, якому передує Вербна неділя, благодійний фонд ім. о. О.Ковча організував благодійний аукціон. Дійство відбувалось 25.04.13р. у приміщенні Перемишлянського ліцею, де були запрошенні представники влади та приватні підприємці.
Учні та викладачі Перемишлянської музичної школи були активними учасниками аукціону. Під лагідне звучання камерної музики та духовно-релігійної пісні запрошені гості ділилися враженнями від виставлених робіт відомих митців Перемишлянщини.

 

Детальніше... 23.04 – 24.04.13р. учні Перемишлянської музичної школи – Воробець Анастасія (викл. Голодняк О.В.) 2 кл. та Париляк  Анастасія  ( викл. Свідніцька О.Б. )  3  кл. взяли участь у III-му Міжнародному конкурсі  юних  піаністів  ім. В.Барвінського, який проходив у м. Дрогобич в приміщенні концертного залу «Верховина».
Конкурс заснований за ініціативою заступника директора з навчально-виробничої роботи, викладача фортепіанного відділу Дрогобицького державного музичного училища Євгена Лемеха, при підтримці обласного відділу культури та мерії міста. Цей конкурс став настільки відомим, що в скорому часі з регіонального перетворився у всеукраїнський, а відтак і в міжнародний.
Метою конкурсу є відкриття нових талантів, реалізація творчого потенціалу його учасників на шляху до вершин виконавської майстерності, взірцем якої є наш славетний співвітчизник – Василь Барвінський.
Маленькі піаністи нашої школи гідно представили наш район та на доброму рівні виконали конкурсну програму. За участь у конкурсі учні та викладачі школи отримали грамоти та цінні подарунки від організаторів конкурсу.

 

Детальніше... Відповідно до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 31.10.2006 року №3685 «Про затвердження порядку здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих  будинків  сімейного типу», РЦСССДМ здійснює соціальне  супроводження    прийомної сім’ї  с.Тучне, в якій виховується 1 дитина, позбавлена батьківського піклування. З метою забезпечення належних умов для проживання та виховання дитини в прийомній сім’ї  фахівцем із соціальної роботи центру Гурняк С.М. здійснюється контроль  за умовами проживання дитини в прийомній сім»ї, надається комплекс соціальних послуг, спрямований на адаптацію дитини  в новій сім’ї, створення у ній позитивного психологічного клімату, забезпечення оптимальних умов життя та захисту прав дитини, створення  можливостей  для  її  розвитку.

 

Детальніше... 25 квітня  2013 року  служба у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації  спільно з відділом освіти, молоді та спорту, з метою профілактики правопорушень серед дітей та підлітків, виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, залишилися без батьківського піклування,  проведення індивідуальної роботи з дітьми-сиротами  та дітьми, позбавленими батьківського піклування  провела робочу нараду з керівниками навчальних закладів району, на якій ознайомили присутніх із нормативно-правовою базою щодо захисту законних прав та інтересів дітей вказаних категорій, надали  методичні рекомендації.

 
Більше статтей...