Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 175 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше... 17 квітня 2013 року керівник відділу культури О. М. Гавінська, провідний спеціаліст відділу І. М. Задорожна здійснили виїзну перевірку роботи закладів культури на території Романівської сільської ради. В ході перевірки проведено зустріч із головою Романівської сільської ради І. С. Горішним, здійснено об’їзд території, перевірено хід впорядкування та приведення до належного санітарного стану парків, скверів, прибудинкових та інших територій дворів приватного житлового сектора.

 

Детальніше... Районний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями « Повір у себе, і в тебе повірять інші»  проводиться Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді щорічно, починаючи з 2007 року.
17.04.2013 року в  Центрі  дитячої та юнацької творчості м.Перемишляни  організовано фестиваль для творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнямиу. В фестивалі  взяли участь 16 дітей із 6 загальноосвітніх навчальних закладів Перемишлянського району (Кимирської ЗОШ І-ІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. №2  ім.О.Ковча, НВК «Школа-гімназія» м.Перемишляни, Станимирської ЗОШ І-ІІ ст., Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Перемишлянського професійний ліцей та вихованці Короснянського ДНЗ та дитячого садочка м.Перемишляни.
В родинному колі нових друзів  учасники фестивалю коротенько розповіли про себе, свої уподобання та  улюблені заняття, після цього майстерно читали вірші, гуморески, презентували вироби, виготовлені власними руками (вишивки, малюнки, аплікації).     Керівник гуртка центру дитячої та юнацької творчості З.Р.Козак організував для дітей гарні ігри та забави.
Всі учасники фестивалю отримали призи – сувеніри та солодкі подарунки.
Переможцями фестивалю названо: Максимовича Богдана, Лисенко Мар’яну, учнів Перемишлянського професійного ліцею, та Чорненьку Андріану, ученицю НВК«Школа-гімназія» м.Перемишляни, які візьмуть участь в обласному фестивалі « Повір у себе , і в тебе повірять інші».

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 149 „Деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань” затверджено розміри допомог:
Інваліди війни І групи - 2415 грн.;
Інваліди війни ІІ групи - 2110 грн.;
Інваліди війни ІІІ групи – 1895 грн.;

Учасники бойових дій - 745 грн.;

Члени сімей загиблих та дружини померлих інвалідів ВВВ - 375 грн.;
 Учасники війни - 135 грн.

Детальніше...

 

Детальніше... 12.04.2013 року в с.Іванівка головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення О.М.Здерською, державним соціальним інспектором Л.Й.Умриш, начальником відділу соціальної роботи  Перемишлянського РЦССДМ  О.М.Винницькою і провідним спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.В.Стецків комісійно здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

 

 

 

Детальніше... 12 квітня 2013 р.  головний спеціаліст з охорони праці управління  соціального  захисту населення Тиник І.Є. проводив вивчення стану справ та надавав методичну допомогу в організації роботи з охорони праці в Брюховицькій сільській раді.

 

Детальніше... 12 квітня 2013 року керівник відділу культури О. М. Гавінська, провідний спеціаліст відділу І. М. Задорожна здійснили виїзну перевірку роботи Народного дому та бібліотеки-філії с. Лагодів. В ході перевірки керівник відділу звернула увагу на належне утримання приміщень та прилеглої території закладу культури,  забезпечення порядку ведення документації.

 
Більше статтей...