Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1922 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...19  грудня  2013 року  у  Свірзьку  СЗШ  І-ІІІ ст.  завітав  у  гості  Святий  Миколай.   З  нетерпінням  чекали  його  учні 1-11-х  класів.  Свято  підготували   восьмикласники  разом  із класним керівником  Р.М. Кравцем.  Захід  сприяв  вихованню  милосердя,  доброчинності,  духовному  зростанню школярів.

 

Детальніше...18 грудня 2013р. у Виписківській школі I-II ст. відбулося Свято Миколая, на якому були присутні не лише учні та вчителі, але й чимало батьків. Організаторами свята Шиманською Г.С. (кл. кер. 3 класу) та Лавнік М.С. (вч. музики) було представлено глядачам чудове театральне дійство з такими персонажами, як ангели, вітри, чорти, зірки, козак і, звичайно, Миколай. Під час свята у дитячому виконанні прозвучали такі пісні: «Робіть добро», «Світом Миколай мандрує», «Ходить по землі Святий Миколай», «Миколай приходить уві сні», «Ой пішла зима в танок». На завершення свята Миколай роздав учням подарунки, а директор школи Шиманський М.А. висловив слова подяки організаторам та активним учасникам свята.

 

Детальніше...Ось настав чудовий день,
Повний сонця і пісень,
Повний радощів для друзів,
Що зібрав їх в дружнім крузі.

У переддень  свята Миколая шкільна родина зібралася у затишній світлиці в очікуванні великої таємниці, неосяжного чуда.
Учні, дошкільнята, вчителі та  гості Костенівської ЗОШ І-ІІІст. слухали про подвиги святого Миколая ще за життя та чуда, які відбувалися потім через його молитви до Господа.
Школярі підготували листи до Святого Миколая з проханнями про здоров’я родини, про щасливу долю України та про свої найпотаємніші мрії.

 

Детальніше...Просим всіх на наше свято,
Превелике, пребагате,
Від зірниці до зірниці
Хай лунають вечорниці!

Такими словами учні 9-11 класів запрошували  гостей  на одне з найбільших зимових свят, особливо важливе для молоді, -  Андріїв день у Костенівській загальноосвітній школі І-ІІІст. Перед глядачами ожили справжні українські вечорниці в ніч на Андрія. Ігри, забави, пісні нагадали молодість батькам, дідусям, бабусям.
Наостанок ведучі свята Кулеба Ірина та Лоїк Віталій закликали гостей свята не черствіти душею, не бути байдужими до прабатьківських традицій, наповнити свої серця любов’ю і повагою до національної спадщини.

 

Детальніше...З метою популяризації правових знань та профілактики правопорушень серед учнівської молоді у Виписківській ЗОШ I-II ст. з 09. 12.2013р. по 14.12.2013р. було проведено Всеукраїнський тиждень правових знань. У рамках цього тижня відбулися такі заходи: відкритий урок у 9 класі «Права дитини», брейн-ринг «Діти та їхні права»,  вікторина «Шляхами права»,  виставка учнівських малюнків «Якими я бачу свої права» та ін. Активну участь у даних заходах взяли учні 8-9-х класів. Організатором Всеукраїнського тижня правових знань виступила вчитель історії та правознавства Лавнік М.С.

 

Детальніше...12  грудня  2013  року  зібралися  учні  Свірзької  СЗШ  І-ІІІ ст.  на святкові  вечорниці   «Калита, Калита,  ти  рум’яна  і  смачна»,  які  підготували  учні 9 класу під керівництвом  Демкович Б.Б.  Свято  допомогло  дітям  краще  пізнати  народні  звичаї та  традиціії,  виховувало  любов і пошану  до них,  необхідність  зберігати  і передавати  їх  наступним поколінням, сприяло  національно- культурному відродженню.  В  Андріївських вечорницях  взяли  участь  учні  5-11-х класів  та  вчителі  школи.

 
Більше статтей...