Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 476 гостей на сайті

Детальніше...15.08.2013 року працівниками відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування надання соціальних послуг здійснено виїзд в с.Ладанці. Соціальний працівник Перемишлянського відділення соціальної допомоги вдома К.В.Фльорко провела бесіди з людьми похилого віку.

 

         14.08.2013 р. із 90-річним ювілеєм Микитіва Йосифа Михайловича,  жителя села Малі Ланки, привітали завідувач Бібрським відділенням соціальної допомоги вдома Ю.В.Чабан та заступник завідувача Бібрським відділенням М.В.Грицай.
         Микитів Й.М. - учасник бойових дій, трудову діяльність розпочав в колгоспі ім.Івана Франка, де пропрацював до виходу на пенсію.

 

Детальніше...13 серпня 2013 року керівник відділу культури О. М. Гавінська взяла участь у засіданні сесії Липовецької сільської ради. Під час засідання були розглянуті питання щодо роботи Народних домів на території Липовецької сільської ради. Заслухавши директора Народного дому с. Липівці Г. Древич та директора Народного дому с. Лоні С. Собечко, було прийнято  рішення про визнання роботи працівників задовільною. Керівник відділу культури О. М. Гавінська відзначила позитивні зрушення в роботі працівників Народних домів та подякувала голові сільської ради за підтримку закладів культури  та сприяння у проведенні ремонтів.

 

Детальніше...13 серпня головний спеціаліст з охорони праці управління соціального захисту населення І.Тиник у складі комісії із перевірки готовності навчальних закладів району до нового навчального року та відповідно до графіку відділу освіти, молоді та спорту проводив вивчення стану справ та надав організаційно-методичну допомогу в організації роботи з охорони праці керівникам навчальних закладів.

 

09.08.2013 року в с.Великі Глібовичі комісія у складі державним соціальним інспектора управління соціального захисту населення  Л.Й.Умриш,  головного спеціаліста – головним бухгалтером служби у справах дітей районної державної адміністрації С.В.Гембари, головного спеціаліста відділу соціальної роботи ПРЦССДМ  І.В.Колосовської і фахівця соціальної роботи ПРЦССДМ Т.З.Курись здійснила перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини.
        Обстежено 11 сімей, про що складено відповідні акти.

 

Детальніше...     4 серпня у районному Народному домі м. Перемишляни та НД м. Бібрка відбулися зональні прослуховування аматорів з 46 Народних домів у рамках  районного огляду-конкурсу вокальних колективів малих форм. У програмі прозвучали українські народні, сучасні естрадні, зарубіжні пісні у виконанні дуетів, тріо, ансамблів та соло.
     Кращі виконавці будуть відзначені грамотами відділу культури райдержадміністрації та візьмуть участь у святковому концерті до Дня Незалежності у м. Перемишляни.

 
Більше статтей...