Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 165 гостей на сайті

26 червня запрошуємо на святкування Дня Конституції України

Урочистості та святковий концерт відбудеться о 15.00 год у районному Народному домі

27 червня дітей та молодь Перемишлянщини запрошують до участі у велопробігу

Збір учасників відбудеться  о 10.00 год у парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому

 

Детальніше...

17.02.2015 року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради з питань взаємодії суб»єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, І.Шалапський – директор районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, О.Винницька – начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ, Г.Гриньків – начальник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації, Л.Умриш – головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення, В.Янчишин – заступник начальника РВ - начальник МГБ, майор міліції. На засіданні Координаційної ради було розглянуто питання про виявлення та внесення до Місцевого банку даних сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, про роботу з  сім»ями, що опинились в складних життєвих обставинах, про взяття під соціальний супровід сімей та зняття із соціального супроводу сімей,  про роботу із сім»ями, в яких зафіксовано факти вчинення психологічного насильства та про роботу з особами з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

 

Детальніше...18 грудня  2014 року  у народному домі «Просвіта» відбулася  святкова вистава «Зайчик-хвалько» для  категорійних дітей. Після вистави працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації вручили солодкі подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

 

Детальніше...05.12.2014 року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії  суб’єктів соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради  з питань взаємодії  суб»єктів соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, І.Шалапський – директор районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, О.Винницька – начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ, Г.Гриньків – начальник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації, С.Тивонюк – державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення, А.Соляник – заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню Перемишлянської центральної лікарні, В.Янчишин – заступник начальника РВ -  начальник МГБ, майор міліції, Я.Митроган – голова Осталовицької сільської ради. На засіданні Координаційної ради  було розглянуто питання про виявлення та внесення до Місцевого банку даних сімей, що опинились в складних життєвих обставинах,  про роботу з сім»ями, що опинились в складних життєвих обставинах, про взяття під соціальний супровід сімей та про роботу із сім»ями,в яких зафіксовано факти вчинення психологічного насильства.

 

 

Детальніше...03.12.2014р.в присутності завідуючої Корелицького стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких перестарілих громадян Л.В.Юзькевич для підопічних, які проживають в стаціонарному відділенні, культорганізатор територіального цетру М.В.Пилипів прочитала лекцію до Міжнародного дня інвалідів на тему:«Інвалідам - особлива увага і турбота». Усі присутні з цікавістю слухали.

 

26 листопада 2014р. в приміщенні Народного дому м. Перемишляни відбулася нарада директорів Народних домів району. В нараді взяли участь керівник відділу культури Перемишлянської районної державної адміністрації О.Гавінська, директор РНД м. Перемишляни В.Теодорович, методисти за жанрами. В ході наради підведено підсумки районного огляду- конкурсу вокальних колективів малих форм, районного огляду конкурсу хорових колективів та Х районного пісенного дитячого фестивалю «Пісенний розмай», обговорено питання здачі річних звітів.

 

Детальніше...23.11.2014р. у РНД відбувся  X районний  дитячий пісенний фестиваль  «Пісенний розмай». У фестивалі взяли участь 17 учасників у трьох вікових категоріях (6-9р., 10-13р., 14-18р.),  чотири вокальні ансамблі та чотири  дуети. Програма учасників фестивалю була спрямована на патріотичну тематику.

Конкурсантів оцінювали професійне журі:

- заслужений діяч естрадного мистецтва України, кандидат мистецтвознавства. викладач вокалу Львівської Національної  музичної Академії ім.Лисенка – Руслана Калина;

-      головний спеціаліст відділу культурно-просвітницької роботи та учбових   закладів департаменту з питань культури національностей та релігії           Львівської обласної державної адміністрації –  Оксана Мідик;

-         фіналіст проекту «Голос країни» - Михайло Мирка.

Детальніше...

 
Більше статтей...