Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 152 гостей на сайті

Детальніше...3 травня  у приміщенні бібліотеки м.Бібрка гуртківці художньої самодіяльності Народного дому провели вечір-Детальніше...реквієм «Раною злочинно-непростимою ятриться Чорнобиль України». На вечір була запрошена учитель-пенсіонер М.Сидоренко. Відвідали захід учні 6-А класу Бібрської ЗОШ з класним керівником Н.Тимків.

 

Детальніше...8 травня 2017року 26 дітей учасників антитерористичної  операції  Перемишлянського району у Детальніше...супроводі працівників Перемишлянського РЦСССДМ та управління соціального захисту населення райдержадміністрації  взяли участь в заходах до Дня пам’яті та примирення. Пам’ятні урочистості відбувались в Національній  академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного м.Львова. На плацу закладу відбувся мистецький дитячий захід «Пам’ять про вчора і перемога сьогодні очима дітей». Після святкового концерту діти із захопленням  оглядали  виставку військової техніки. Смачно  пообідавши  у курсантській їдальні, дітям організували екскурсію по території, дали змогу ознайомитись із стрільбою у тирі. З позитивними враженнями та подарунками діти щасливі повернулись додому.

 

Детальніше...23 квітня в селі Болотня після Літургії біля церкви проводилися Великодні гаївки.  Учасники гуртків художньої самодіяльності водили такі гаївки:"У Болотні на горбочку»,"Огірочки","Дикі кози","Подоляночка","Голубка" та багато ін.

 

Детальніше..."Чорнобильський вітер у душі мете" - під такою назвою у Народному домі с.Вишнівчик 26 квітня о 15.00 було проведено історичну годину до 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи, у якій взяли участь учасники гуртка художнього слова, а також директор Народного дому Ольга Білинська та керівник фольклорного колективу Надія Климковська.

Бібліотекар Любов Климковська  оформила виставку книг, приурочену Чорнобильській катастрофі.

 

Детальніше...26 квітня 2017 року в НД с.Дунаїв відбулася історична година « Ярий біль та спів тужливий….»,  з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії.  Про причини та наслідки аварії на ЧАЕС  та  вплив радіації на здоров’я людини розповіли вчитель історії Дунаївської СЗОШ  Возняк М. І. та вчитель біології -  Качмар О. П. Присутні переглянули документальний фільм «Чорнобиль.  Як це було…»

З заключним словом до глядачів звернулася  директор Народного дому Строган М. М., яка розповіла про односельчан – ліквідаторів аварії на ЧАЕС.  Було запалено свічки та проведена спільна молитва.

 

Детальніше...В рамках співпраці між Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Перемишлянським районним центром зайнятості,  03.05.2017року заступник директора Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  О.Винницька взяла участь в семінарі-навчанні для осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості. Одним з питань, що розглядалися на семінарі -  пошук кандидатів у патронатні вихователі, створення та функціонування  в Перемишлянському районі патронатних сімей.  Окрім того, роз’яснено хто такий патронатний вихователь і хто може ним стати, діти яких категорій можуть бути влаштовані під патронат, які основні завдання патронатних вихователів, які в них права та обов'язки та багато інших питань пов'язаний зі створенням та функціонуванням зазначених сімей.

 
Більше статтей...