Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2022 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 316 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 9 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Розглянуто 13 справ,  з яких прийнято позитивні рішення. Окрім цього розглянуто 1 справу з надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Детальніше...Сьогодні, 9 жовтня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. В ході засідання розглядалось питання про доцільність позбавлення батьківських  прав відносно малолітньої дитини.

Детальніше...

 
Детальніше...

У службі у справах дітей Львівської ОДА наголошують, що патронат над дитиною не передбачає усиновлення чи відриву дитини від рідних батьків. Навпаки, він має на меті вирішення родинних проблем шляхом тимчасової опіки над дитиною.

Патронатна сім'я - це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, завдання якої полягає у тому, аби мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Саме завдяки даній формі влаштування діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться та забезпечать догляд і реабілітацію.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 7 жовтня в сесійній залі районної ради відбулась зустріч з жінками, які постраждали від домашнього насильства. Тема зустрічі «Що треба знати про домашнє насильство, щоб себе захистити». Даний захід відбувався в рамках проекту «ДІЙмо_разом_проти_насильства», який провели представники Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та громадської організації «Жіночі перспективи».

Детальніше...

 

Детальніше...З метою проведення інформаційно-просвітницької кампанії щодо розвитку патронату над дитиною в межах реалізації ДІ-реформи у Перемишлянському районі, сьогодні, 6 жовтня проведено круглий стіл за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського та представників служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, бюро правової допомоги, освіти, охорони здоров´я, соціального захисту населення. Обговорені питання важливості запровадження патронату над дитиною у громаді, алгоритм надання послуги патронату над дитиною та переваги перебування дитини у патронатного вихователя.

 

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 02.10.2020 року по Бібрській РЛ

 
Більше статтей...