Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< січня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 151 гостей на сайті

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 13.12.2019 року

 

Детальніше...12.12.2019р. в Історико - краєзнавчому музеї м. Перемишляни проведено годину пам’яті «Ми схиляємо перед тобою голови...»., а тако ж  відбулася презентація книги «Андрій Костирка. Життя, гідне наслідування». Учасникамизаходу були учні, вчителі Костенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та директори загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Детальніше...12.12.2019р. в Історико - краєзнавчому музеї м. Перемишляни відбувся районний семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Формування національно – патріотичних почуттів у вихованців». Учасниками семінару були директори загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Детальніше...Сьогодні, 12 грудня в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський. На засіданні комісії розглядалось повідомлення КП Перемишлянська центральна районна лікарня щодо трьох малолітніх дітей,  батьки, яких неналежно виконували батьківські обов’язки.

Детальніше...

 

Детальніше...13.10.2019 року в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни. В результаті напруженої боротьби перемогу з настільного тенісу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Іванівської сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради ІІІ місце.  У змаганні з рукодужання перемогу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Свірзької сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

Детальніше...6 листопада 2019 року в м.Бібрка та в м.Перемишляни на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» та ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко»,  для шкільної молоді,   проводився  тренінг «Ідея змінює країну» в рамках проєкту, що реалізовується на Львівщині. Мета заходу активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами виступали лідери обласних громадських організацій та обласного молодіжного центру, керівники підрозділів галузі молодіжної політики ОДА. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні  2019 року у м.Львові.

 
Більше статтей...