Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 525 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

Детальніше...

13 лютого на базі Станимирської СЗШ І-ІІ ст. відбулося засідання творчої групи вчителів трудового навчання району. На засіданні розглядалися такі питання:
- інформаційні технології на уроках трудового навчання;
- використання проектної технології в позакласній роботі.
Був проведений показовий відкритий урок з технологій навчання на тему: «Складання електричних кіл за допомогою умовних позначень на комп’ютері»   вчителем трудового навчання  цієї школи І.І.Герасимчуком. На уроці були присутні: керівник творчої групи, вчитель трудового навчання Бібрської СЗШ І-ІІІст. ім.Уляни Кравченко І.І.Гавриляк, вчитель трудового навчання школи-гімназії м. Перемишляни С.В.Крохмальний, вчитель трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.О.Ковча м.Перемишляни З.М.Курницький, методист РМК відділу освіти Перемишлянської РДА Р.В.Хімко.

 

На викоДетальніше...нання доручення голови Львівської обласної  державної адміністрації від 29.09.2012 року №27, працівниками РЦСССДМ спільно з представниками структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації, які працюють з сім’ями, дітьми та молоддю проводиться робота щодо попередження насильства в сім’ї. В рамках роботи мобільної групи фахівців, що здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, проводяться  зустрічі з представниками місцевих громад, освітянами, медичними працівниками з метою раннього виявлення таких сімей, попередження насильства, надання допомоги особам, стосовно яких вчинено насильство.

 
Детальніше...
Детальніше...  Детальніше...
 
На звернення громадян Львівщини щодо окремих питань багатодітних сімей, управління з питань сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації інформує наступне.

Детальніше...

 

14 лютого 2012р. керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної дДетальніше...ержавної адміністрації О. М. Гавінська провела нараду з директорами центральних закладів культури району. В ході наради   обговорено результати проведення VIII районного фестивалю різдвяних колядок, щедрівок та віншувань «Різдвяна феєрія», проведення академконцертів учнів перших класів у Перемишлянській музичній школі, підготовку виставки фотоматеріалів «Перемишляни в минулому» в історико-краєзнавчому музеї.

 

12 лютого у НароДетальніше...дному домі с. Подусів Перемишлянського району відбулися традиційні проводи коляди. Свято розпочалося виступом різдвяного вертепу, а далі звучали колядки, щедрівки, віншування. Учасники дійства представили уривок з вистави «12 місяців». Незважаючи на холодну погоду, у залі зібралось чимало глядачів, які із задоволенням спостерігали за дійством. Зі словами вдячності до присутніх звернулася директор Народного дому М. Лявер, подякувавши присутнім, за те, що не забувають давні українські традиції святкування Різдва та беруть участь у їх збереженні.

 

 

Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 14.02.12 року взяДетальніше...ли участь в деканальних зборах священиків Перемишлянського деканату УГКЦ.
Обговорено питання спільної роботи щодо раннього виявлення сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та робота з такими сім’ями; популяризації альтернативних форм сімейного виховання, профілактики негативних явищ серед молоді. Прийнято рішення про участь священиків  в роботі мобільної групи Перемишлянської РДА з метою координації діяльності щодо вирішення цих питань.

 
Більше статтей...