Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 202 гостей на сайті

26 червня запрошуємо на святкування Дня Конституції України

Урочистості та святковий концерт відбудеться о 15.00 год у районному Народному домі

27 червня дітей та молодь Перемишлянщини запрошують до участі у велопробігу

Збір учасників відбудеться  о 10.00 год у парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому

20 червня 2012 року відбулася нарада директорів сільських Народних домів району за участю керівника відділу культури і туризму Перемишлянської райдержадміністрації та методичного кабінету  районного Народного дому. В ході наради обговорено результати проведення районних-оглядів конкурсів драматичних, музичних та хореографічних колективів. Кращих учасників нагороджено грамотами. Методисти дали свої рекомендації щодо участі колективів у районному-огляді конкурсі фольклорних колективів, який відбудеться 15 липня 2012 року.
Після наради відбулася презентація книги львівської письменниці Л. Федорів „Корнякт”. Автором  історичного роману–трилогії вперше в українській літературі  було зроблено спробу відтворити художній образ почесного громадянина Львова XVI століття, грека Костянтина Корнякта.
Під час презентації виступила народна артистка України Л. Никончук, яка прочитала уривок з роману, а також виконала українські народні пісні.
На закінчення Л.Федорів подарувала присутнім свої книги.

 

Детальніше...17 червня 2012 року у Народному домі с. Осталовичі відбувся агітаційний концерт Перемишлянської музичної школи «Свято музики». У програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів, а також пісні на духовну тематику. Жителі с. Осталовичі із захопленням слухали виступ духового оркестру районного Народного дому під керівництвом Р. Марківа та хор викладачів. Серед учнів школи виступили М. Каськів, В. Русин, Х. Мартинюк, В. Чухній, С. Лоїк.

 

Детальніше...Одним із основних завдань Перемишлянського  районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді є соціальна профілактика. На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 4 травня 2012 року № 283/0/5-12 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року» з метою профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі 20.06.2012 року працівниками центру проведено профілактичну роботу в оздоровчому таборі  «Дружба»,   де  обговорено наступні питання:    «Насильство в сім»ї, його попередження. Відповідальність за скоєння насильницьких дій»;«Попередження негативних явищ в  дитячому та молодіжному середовищі», « Конвенція ООН про права дітей», «Наркоманія та наркозалежність. Види наркотиків. Заходами охоплено  60 дітей, які перебувають на оздоровленні.

 

Детальніше...17 червня 2012 року у районному Народному домі м. Перемишляни відбувся районний огляд-конкурс музичних та хореографічних колективів. У заході взяли участь 6 музичних та 9 хореографічних колективів. Українські народні танці представили Народні доми сіл: Осталовичі, Іванівка, Чемеринці, Свірж та підготовча група районного Народного дому. Сучасні естрадні та бальні танці показали колективи Народних домів с. Дунаїв, с. Бачів, с. Подусів та м. Бібрка.

Музичні колективи представили Народні доми сіл: Боршів, Чемеринці, Романів, Лагодів, Ладанці, Мерещів. У виконанні учасників огляду-конкурсу прозвучали українські народні та популярні естрадні пісні.

Усі хореографічні та музичні колективи вразили глядачів не тільки гарним виступом, а й добре продуманими сценічними костюмами. Переможці заходу будуть нагороджені дипломами I-III ступенів та грамотами за участь.

 

 

Детальніше...15.06.2012р. із 80 - річним ювілеєм Зарічного Ярослава Миколайовича жителя с.Смереківка привітали завідуючий Дунаївського відділення С.П.Чайковський, голова  Дунаївської сільської ради  П.М.Мартиняк, секретар сільської ради М.В.Кебало , соціальний робітник Л.О.Горудько.

 

Детальніше...Одним із основних завдань Перемишлянського  районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді є соціальна профілактика. На виконання наказу директора Перемишлянського РЦСССДМ від 23.05.2012 року №65 « Про   організацію  роботи   працівників РЦСССДМ  в пришкільних оздоровчих таборах»,  13.06.2012 року працівниками центру проведено профілактичну роботу в пришкільному таборі  Стоківської ЗСШІ-ІІІ ст., де  обговорено наступні питання:    «Насильство в сім»ї, його попередження. Відповідальність за скоєння насильницьких дій»;«Попередження негативних явищ в  дитячому та молодіжному середовищі». Заходами охоплено  63 учнів.

 

 

 
Більше статтей...