Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2020 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 160 гостей на сайті

29 грудня 2012 року у приміщенні великого залу Перемишлянської музичної школи відбувся звітний концерт за 1-е півріччя  та новорічний ранок. У святковому дійстві взяли участь усі колективи школи, які представили свої кращі виступи. Зал був переповнений глядачами. На святі були присутні батьки учнів, керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації О. Гавінська, ієромонахи Святоуспенської Унівської Лаври.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...Упродовж 2- 4 січня працівники відділення соціально-побутової адаптації управління соціального захисту населення вручали одиноким жителям району продукти до Різдвяних свят. Слід відзначити, що продукція, яку одержали одинокі, вирощена у підсобному господарстві управління соціального захисту. Долучився до акції приватний підприємець В.Келестин, який виділив для даної категорії людей різдвяні калачі.

 

26 грудня та 27 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н. М. Гавінська, керівник відділу культури і туризму О. М. Гавінська, провідний спеціаліст відділу культури і туризму І. М. Задорожна здійснили об’їзд підвідомчих закладів культури району, а саме: Народних домів сіл Мерещів, Брюховичі, Болотня, Іванівка, Костенів, Стрілки, Любешка, Лопушна, Суходіл, м. Бібрка, В. Глібовичі, Лани, Романів; бібліотек-філій сіл Мерещів, Брюховичі, Болотня, Іванівка, Стрілки, Суходіл, В. Глібовичі, Лани. При перевірці закладів культури району з працівниками обговорено питання підготовки заходів до новорічних та різдвяних свят у Народних домах та бібліотеках, наголошено на дотриманні трудової дисципліни, виконання працівниками своїх службових обов’язків, утримання підпорядкованих установ  у належному стані.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...20 грудня керівник відділу культури і туризму О.М.Гавінська, провідний спеціаліст відділу культури і туризму І.М.Задорожна,  директор районного Народного дому м. Перемишляни В.Б.Теодорович здійснили об’їзд закладів культури району, а саме Народних домів с. Ушковичі, с. Кимир, с. Свірж, м. Бібрка, бібліотек-філій с. Ушковичі, с. Кимир, с. Свірж, м. Бібрка та Бібрської музичної школи. При перевірці закладів культури району керівником відділу культури і туризму О. М. Гавінською обговорено питання підготовки заходів до новорічних та різдвяних свят у закладах культури, наголошено на дотриманні трудової дисципліни, виконання працівниками своїх службових обов’язків, утримання підпорядкованих установ  у належному стані.

 

Детальніше...Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з науковцями інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом завідувача кафедри теорії і філософії права, доктора юридичних наук, професора Сливки Степана Степановича проводиться робота в навчальних закладах району, з органами місцевого самоврядування, громадськістю з питань захисту конституційних прав, свобод і законних інтересів дітей і молоді, а також попередження аморальної, протиправної, іншої асоціальної поведінки.
Протягом 2012 року спільно проведено 14 таких заходів охоплено 12 населених пунктів.

 

№ з/п

Заходи

Відповідальні (хто проводив)

1. 

Тематичні виховні години за темою „Права людини. Історія визнання світовим суспільством основних прав і свобод людини”.

Класні керівники

1 – 11 класів

2.  

Суд над ворогами здоров’я (8-9 класи)

Білобрам І.В.

3. 

Виставка стінних газет, плакатів (5-11 кл), малюнків (1-4кл.) на тему „Права дитини”

Сипко З.С., класні керівники 1-11 класів

4. 

Вікторина «Конституційні права, свободи та обов’язки громадян України» (9-10 класи)

Шалапська О.Л.

5. 

Тренінг «Світ юридичних професій» (10 – 11 класи)

Клейзор О.К.

6. 

Лекція для учнів 5-9 класів на  тему: «Застосування заходів адміністративного впливу до неповнолітніх»

Ст. о/у КМСД Перемишлянського РВ УМВС Янчишин В.Б.

7. 

Вікторина «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини?» (6-Б клас)

Клейзор О.К.

8. 

Лекція для учнів 10 – 11 класів на  тему: «Попередження правопорушень»

Методист університету внутрішніх справ Сливка О.Я.

9. 

Засідання педагогічного колективу щодо профілактики правопорушень та стану роботи з правової освіти

Директор   школи, члени Ради профілактики

10.   

Круглий стіл для учнів 10-11 класів

Суддя Перемишлянського районного суду Савчак А.В.

Детальніше...

 

 

 
Більше статтей...