Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 553 гостей на сайті

23 серпня у м. Перемишляни,  біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, о 10.00год.  відбудуться заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

9.25 - збір учасників заходу   біля районного Народного дому;

9.30 - святкова хода до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Детальніше...Представники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) привітав одиноку мешканку с.Чемеринці  Мичку Пелагію Йосипівну з нагоди  80-річчя з дня народження.

  Мичка П.Й. трудову діяльність розпочала в колгоспі «ім. Мічуріна», де пропрацювала до виходу на пенсію.

 

26 червня  2011року  фольклорний колектив „Криниченька”  Народного дому с. Вишнівчик Перемишлянського району  взяв участь у  V обласному  відкритому  фестивалі   аматорської народної творчості „Пісні Опілля”. Теплі оплески  дарували  вдячні глядачі  за  фольклорну композицію  „Обжинкове свято”, яке підготували директор НД  Ольга Білинська та  Надія Климковська – керівник фольклорного  ансамблю „Криниченька” . За цікавий та неповторний виступ  колектив отримав  подяку, пам’ятну  медаль  та  призи від  оргкомітету  Рогатинського районного  відділу  культури і туризму.

Детальніше...Детальніше...                                                 

 

У Центральній райДетальніше...онній бібліотеці м.Перемишляни для дітей оформлено тематичну полицю «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо». Серед представлених книг була Конституція України. Особливо зацікавила дітей книга «Конституція України для школярів» та розповіді  про Конституцію України авторів Н. Бібік, М. Улляш «Зростаймо громадянами» і «Знай свої права, дитино». 

   У ЦРБ для дорослих оформлено полицю «Конституція -  гарант нашого життя», на якій, окрім  Конституції України, було представлено книги: «Права людини в Україні» Гончаренко О. М.; «Правознавство»  за ред. В. В. Копейчиков; «Основи правознавства» Семерак О. С.; «Основи правознавства» Орлов П. І.; «Основи правознавства»  за ред. С. В. Ківалова; «Цивільне право України» Панченко М. І.;«Житлове право України». Особливу увагу читачів привернула книга: Т.Чухліб «Пилип Орлик», де розміщений матеріал про одного з авторів першої Української Конституції 1710 р. Пилипа Орлика.   

 

    29 червня кеДетальніше...рівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко та начальник територіального центру М.Тарасюк взяли участь в церемонії хрещення  дитини багатодітної матері, мешканки с.Бачів Перемишлянського району, М.Горлатої. Церемонію хрещення здійснив Владика Стрийської єпархії УГКЦ Тарас Сеньків. Багатодітна сім’я Марії Горлатої перебуває на обліку в управління праці та соціального захисту населення і користується усіма пільгами, встановленими законодавством України. Окрім цього, народивши п’яту дитину, сім’я одержить допомогу від держави на суму 100 тисяч грн.. Бачівчани з радістю вітали гостей та запропонували оглянути славні роботи сільських умільців і виступи місцевих артистів.  

 

У Перемишлянському районі протягом червня директори загальноосвітніх шкіл району звітували про роботу закладів перед  громадськістю. Заслухавши звіти та оцінивши роботу дирекції, мешканці окремих населених пунктів подали конкретні пропозиції та поради щодо покращення організації роботи закладу та формування планів на наступний рік.

 

Районна профспілкова організація працівників відділу освіти організувала трьохденну поїздку (27-29 червня 2011 року) працівників освітньої галузі у Карпати. Відвідано музеї у с.Крилос м.Коломия, с.Криворівня, м.Верховина. Учасники поїздки мали змогу милуватися водоспадом, що у Шешорах, побували у с.Вижниця, де народився народний артист України Назарій Яремчук. А далі маршрут проклався на Ворохту-підніжжя гори Говерли, Яремче-водоспад на річці Прут.Поїздка відбулась у рамках проведення заходів з відзначення 15-ї річниці Конституції України.

 
Більше статтей...