Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2019 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1767 гостей на сайті

З метою сприяння зміцненню інституту сім»ї шляхом формування засад відповідального, усвідомленого батьківства, а саме: запобігання відмовам матерів від новонароджених дітей, забезпечення психологічної та соціальної підтримки вагітних жінок та жінок, які народили дитину, працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді   проводиться робота з вагітними жінками та породіллями в пологовому стаціонарі та жіночій консультації Перемишлянської ЦРЛ. З нагоди  Дня матері організовано акцію: «Вітання матерів у пологових стаціонарах», вручено подарунки 3 матерям у пологовому стаціонарі м.Перемишляни ( 08.05.2011 року).

 

Розпорядженням голови Перемишлянської РДА від 19.01.2011р. №20 затвердженно заходи щодо комплексного забезпечення необхідних умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення на 2011 рік. Станом на 01.04.2011р. було забезпечено безперешкодний доступ до13 об’єктів.

Детальніше...

 

1-3 квітня 2011 р. у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» пройшов 19-й обласний конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Цей захід сприяв відновленню стародавніх народних промислів, розвитку народного мистецтва.

У конкурсі „Таланти твої, Україно!” брали участь представники Перемишлянського ЦДЮТ:  Ткач Марія, 13 років, вихованка гуртка бісероплетіння „Колорит” (керівник Коваль Ольга Ігорівна) та учасники гуртка „Декоративне оздоблення побутових речей” Кулеба Ганна (14 років), Петрів Романа (12 років).

За підсумками конкурсу, отриманими 29 квітня, Ткач Марія  нагороджена дипломом І ступеня у  обласному конкурсі „Таланти твої, Україно!”  у номінації бісероплетіння

 

Субсидія для придбання  скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Для визначення розміру субсидії для відшкодування витрат на придбання  скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  в 2011 році застосовуються  слідуючі  норми забезпечення населення твердим паливом  і скрапленим газом

 

З метою привернення уваги державних, громадських, соціальних організацій до проблем творчо обдарованих дітей з особливими потребами та допомоги їх адаптації в умовах сучасного життя, Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  починаючи з 2007 року проводиться районний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями: «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

Детальніше...

 

Детальніше...
Долішня К.А. трудову діяльність розпочала в колгоспі «Голос України» де пропрацювала до виходу на пенсію

 
Більше статтей...