Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 599 гостей на сайті

Детальніше...У Перемишлянській СЗШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О.Ковча відбулося свято «Проводи Коляди». Це свято родинних традицій, добра миру і спокою.

Великою дружньою сім’єю є колектив цієї школи: учні, педагоги, технічні працівники. Розпочинається воно традиційно окропленням усіх приміщень школи та благословенням священиками усіх присутніх.

А далі господарями свята стають учні. У своїх колядках, щедрівках вони прославляють спільне торжество небесних і земних сил. Бо Різдво, як би не міняв його наш час, залишається найочікуванішим родинним святом.

У гості завітали священики церкви Святого Миколая о.Віктор та о.Дмитро, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Михайло, керівник відділу освіти, молоді та спорту Борщ Н.Г., та спеціалісти відділу освіти Гриньків Г.В., та Г.С. Шевцова.

 

Детальніше...В рамках договору про спільну діяльність  між Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді   та Перемишлянським районним центром зайнятості від 04 вересня 2012року, 25 січня 2013 року Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Перемишлянського районного центру зайнятості  проведено нараду   з  фахівцями із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
          На нараді обговорювалися питання координації діяльності   соціальних партнерів  щодо  контролю за працевлаштуванням випускників навчальних закладів, які не охоплені навчанням; сприяння у працевлаштуванні осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; осіб із сімей,що опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...

      Працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді організовується робота мобільної групи фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА.
    23 січня 2013 року проведено профілактичну роботу в Ганачівській ЗОШ І-ІІ ст.
        В рамках роботи мобільної групи прочитано лекції: «Альтернативні форми сімейного  виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Дитячі будинки сімейного типу та прийомної сім»ї – форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Раннє виявлення сімей, що опинились в складних життєвих обставинах», «Насильство. Відповідальність за скоєння насильницьких дій», «Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі» . Всього заходами охоплено 9 педагогів та 25 осіб з учнівської молоді.

 

Детальніше...В період з 15 по 17 січня 2013 року учні Перемишлянської музичної школи брали участь у кастингу телевізійного конкурсу «Різдвяна коляда», організаторами якого були ТВК «Південний» та телевізійно-мистецька студія «Кадрики». 20 січня 2013 року, успішно пройшовши відбір, ансамбль гітаристів (керівник Г.Галайко) та вокальне тріо у складі В. Дубів, В. Петрів та М. Кораб’як (керівник Г.Шатківська), взяли участь у заключному гала-концерті. Усі учні – учасники отримали цінні подарунки (фотоапарати та usb-флеш накопичувач) від організаторів конкурсу, Перемишлянська музична школа відзначена дипломом за підготовку учасників.

 

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001р. №476 почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п»ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, з урахуванням вагомого особистого внеску матерів у виховання дітей у сім»ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку іх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Особлива увага звертається на духовні, моральні та громадські якості осіб, які представлені для нагородження почесним званням України «Мати-героїня», та членів їх сімей, на відсутність у них притягнень до кримінальної відповідальності, асоціальної поведінки.

Необхідний перелік документів для присвоєння почесного звання
України  "Мати –героїня”


1.Нагородний лист встановленого зразка, який у п. 13 повинен містити характеристику сім’ї та інформацію про конкретні заслуги матері,що стали підставою для  порушення клопотання про присвоєння почесного звання, а  саме: особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створеня сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей (7п. – повністю назва школи, 10п. – вказати індекс, тел.) – 4 прим.
2. Витяг з протоколів засідань органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ, організацій, на яких було прийнято рішення про висунення кандидатур до відзначення, завірений печаткою (обов’язково вказувати № протоколу) – 2 прим.
3. Довідка про склад сім’ї – 1 прим.
4. Лист-клопотання – 1прим.
5. Копії свідоцтва про народження всіх дітей – 2 прим.
6. Копію паспорта багатодітної матері (1,2,11 ст.) – 4 прим.
7. Вразі смерті дитини після 8р. - копія свідоцтва про смерть дитини – 2 прим.
8. Характеристика з місця праці, навчання дітей.
9. Копія трудової книжки матері.

ПІЛЬГИ ДЛЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

Відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону дитинства» від 16.06.2011р. № 3525-VІ

Багатодітна сім'я - сім'я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років".

Багатодітним сім'ям надаються такі пільги:

1) 50-відсоткова   знижка   плати   за   користування  житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21кв.метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї,який постійно проживає в жилому  приміщенні(будинку),та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю);
2) 50-відсоткова  знижка  плати  за користування комунальними послугами (газопостачання,  електропостачання та інші послуги) та вартості  скрапленого  балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством.
Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення,  становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім'ї,  який постійно проживає в жилому приміщенні  (будинку),  та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю;
3) 50-відсоткова   знижка   вартості  палива,  у  тому  числі рідкого,  в межах норм,  визначених законодавством,  у  разі  якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;
4) позачергове  встановлення квартирних телефонів.  Абонентна плата  за  користування  квартирним  телефоном  встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів. Пільги щодо  плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості  палива,  передбачені  пунктами 1-3  частини  третьої  цієї статті,  надаються багатодітним сім'ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:

1)       безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація  в  державних та  комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
4) безоплатний  проїзд  усіма  видами  міського пасажирського транспорту  (крім  таксі),  автомобільним  транспортом загального користування в сільській місцевості,  а також залізничним і водним транспортом приміського  сполучення та автобусами приміських і міжміських  маршрутів,  у  тому  числі нутрірайонних,  внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення  та  відпочинку відповідно до Закону України "Про оздоровлення  та відпочинок дітей"

Для отримання пільг необхідно отримати посвідчення батьків та дітей  з багатодітних сімей

Відповідно до п.3 Постанови Кабінету міністрів України від 02.02.2010р. №209 для отримання посвідчень батьків та дітей  з багатодітних сімей необхідні підтверджуючі документи, а саме:

1. Копії свідоцтв  про народження дітей;
2. Копії паспортів батьків (1,2,11ст.-прописка);
3. Довідка про склад сім’ї;
4. Фотографії кожного члена сім’ї 30-40 мм; крім дітей до  7-ми років;
5. Заява одного з батьків;
6. У випадку реєстрації одного з батьків в іншому районі додатково вимагається  довідка про те, що заявник не отримував  вищезазначеного посвідчення за місцем реєстрації;
7. Довідка з навчального закладу про навчання за денною формою  навчання, в якій має  вказуватись до якого терміну  навчається  дитина, якщо дитині  більше 18р. (але  не  довше ніж до досягнення  нею 23р);
8. Копія паспорта дитини, якщо дитині більше 18р. (1,10ст.).

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Відповідно до с.1. Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» відділом у справах сім»ї, молоді та спорту здійснюється  прийом заяв щодо оздоровлення та відпочинку дітей (від 7років до 17років (включно).

Категорія дитини, що підлягає оздоровленню
-   діти-сироти,   діти,   позбавлені   батьківського  піклування,
-   діти-інваліди;
-   діти, потерпілівід  наслідків  Чорнобильської  катастрофи, 
-   діти, які постраждали внаслідок  стихійного  лиха, техногенних аварій, катастроф;
-  діти з багатодітних  і малозабезпечених сімей;
-  діти, батьки яких загинули від  нещасних  випадків  на  виробництві  або  під час  виконання службових  обов'язків; 
-  діти,  які  перебувають  на  диспансерномуобліку;
-  талановиті  та  обдаровані  діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних,  міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
-  діти  працівників  агропромислового комплексу  та  соціальної  сфери  села а також діти, в яких один із батьків працює.

З вищенаведених питань звертатись у відділ освіти, молоді та спорту Перемишлянської районної державної адміністрації  вул Привокзальн,1 «Спортивна школа» (тел. для довідок          2-15-72). Графік прийому громадян вівторок, четвер  з 10.00 – 13.00

 

Детальніше...

14.01.2013р. в Корелицькому стаціонарному відділенні для підопічних свято почалося із засіванням, колядами та щедрівками учасниками самодіяльного колективу територіального центру. Із привітаннями звернувся до усіх присутніх керівник управління соціального захисту населення М.В.Сайко, побажав міцного здоров’я та веселих свят.

 
Більше статтей...