Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2019 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 335 гостей на сайті

Відповідно до плану заходів відділу освіти Перемишлянської районної державної адміністрації   на 2010-2011 н.р.  з метою пошуку та підтримки юних талантів, 30 березня 2011 року  у приміщеннях  ЦДЮТ м. Перемишляни та БДЮТ м. Бібрки відділом освіти, ЦДЮТ,  БДЮТ проведено районний фестиваль - конкурс „І слово, і пісня, матусю, тобі” -2011 ,  підбито підсумки

У  фестивалі - конкурсі взяли участь 115 учнів загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладів Перемишлянського району.   Переможцями стали кращі солісти та дуети,  а також виконавці авторської прози та поезії.

Детальніше...

 

5 квітня заступник голови Перемишлянської  райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяла участь у відкритті дошкільного закладу при загальноосвітній школі І ст. с.Мерещів Перемишлянського району. Гостей з району діти зустрічали хлібом та сіллю.

 

Детальніше...

 

31 березня керівник відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Н.Борщ провела засідання Колегії відділу освіти. Заслуховувались питання підготовки до літнього оздоровлення школярів та стан проведення правовиховної роботи у навчальних закладах району.

 

Детальніше...
З 15 по 30 березня 2011 року у Львівському обласному дитячому еколого-натуралістичному ремісничому центрі проходить виставка-конкурс «Природа і фантазія». Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м.Перемишляни беруть участь у цьому конкурсі, а саме Тетяна Мацюк - учасниця гуртка бісероплетіння «Колорит» (кер. гуртка О.Коваль); Лілія Багнюк, Христина Дух та Соломія Тудай з гуртка «Сувенір» (кер. гуртка М.Данилишин); Вікторія Умриш, Софія Зубарєва, Вікторія Патрун вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» (кер. Г.Тудай); Марія Гіщинська з гуртка «Макраме» (кер. Н.Манюк).

Детальніше...

 

Працівниками Перемишлянського історико-краєзнавчого музею проведено 95 тематичних та оглядових екскурсій. Музей відвідали 1063 осіб (96 осіб безкоштовно). Серед небайдужих, що почерпнули знання історії нашого краю учні з сільської місцевості, міста, учителі району, вихованці дитсадка, учні Перемишлянського ліцею, бібліотекарі, учні сусіднього Рогатинського району, тернопільчани, мешканці м.Львова, закордонні гості. Здійснювалися індивідуальні відвідування жителями Івано-Франківська та області, мешканцями району. Ветерани ОУН-УПА відвідали музей та поділилися своїми спогадами.

Детальніше...

 

Детальніше...

4 січня у Львові за кращий відгук на книгу п'ятикласник Бібрської школи ім. Уляни Кравченко Владислав Довгаль отримав нетбук.

Решта учасників обласного туру конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" для учнів 4-5 класів отримали заохочувальні подарунки.

"Я написав відгук на книгу «Паперовий янгол "Ольги Бусенко. Дуже люблю читати. Про цей конкурс уперше дізнався з Інтернету, а пізніше про нього розповіли в Бібрській бібліотеці. …

Я вибрав книгу "Паперовий янгол", тому що там всі герої позитивні, а янгол потрапив саме до доброї дівчинки ЯРИНКИ ",  - розповів учень, переможець обласного туру конкурсу " Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу "Владислав Довгаль.

Детальніше...

 
Більше статтей...