Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< січня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 184 гостей на сайті

Детальніше...

7 лютого керівник відділу культури і туризму О. Гавінська,  провідний спеціаліст відділу культури і туризму І. М. Задорожна та директор централізованої бібліотечної системи Л. Л. Лоїк здійснили перевірку роботи бібліотек-філій с. Боршів та с. Липівці. Під час перевірки закладів культури району керівником відділу культури і туризму О. Гавінською працівниками сільських бібліотечних закладів наголошено на дотриманні трудової дисципліни, виконанні своїх службових обов’язків, утриманні підпорядкованихз акдадів  у належному стані.

 

Детальніше...

7 лютого керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації О. Гавінська провела нараду з директорами центральних закладів культури району. В ході наради   обговорено питання проведення VIII районного фестивалю різдвяних колядок, щедрівок та віншувань «Різдвяна феєрія», проведення шкільних конкурсів учнів струнних відділів  музичних шкіл району, проаналізовано графіки роботи методичних кабінетів Народного дому та централізованої бібліотечної системи на 2012р.

 

Детальніше...

Працівниками районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з Боршівським сільським головою С.Духом проведено обстеження сімей з метою раннього виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
За результатами соціального інспектування, 2  нововиявлених сім»ї занесено до Місцевого банку даних сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та взято під соціальний супровід центру.

 

Детальніше...

06 лютого 2012 року проведено черговий рейд мобільної групи Перемишлянської РДА в  НВК « Школа-гімназія»м.Перемишляни.
В роботі мобільної групи взяли участь:    директор Перемишлянського РЦСССДМ І.Шалапський, лікар-гінеколог Перемишлянської ЦРЛ  Н.Олександренко, головний спеціаліст відділу соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ І.Колосовська
В   НВК « Школа-гімназія» м.Перемишляни прочитано 3 лекції :
«Альтернативні форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячі будинки сімейного типу та  прийомні сім»ї - форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
« Статеве виховання молоді. Хвороби, що передаються статевим шляхом» ;« Насильство. Відповідальність за скоєння насильницьких дій»;
Всього заходами охоплено  28 педагогів та 45 учнів.

 

31 січня 2012 року керівником відділу культури і туризму О. М. Гавінською, провідним спеціалістом  І. М. Задорожною та директором централізованої бібліотечної системи Л. Л. Лоїк, в присутності сільського голови М. П. Нецкара здійснено перевірку роботи закладів культурної сфери  Станимирської сільської ради в умовах різкого пониження температур. Слід відзначити, що в бібліотеці с. Станимир дотримано відповідний температурний режим, сільською радою відремонтовано приміщення та встановлено конвектори. Народний дім опалюється печами згідно графіку роботи, проведено ремонт сцени, заміну дверей, косметичний ремонт двох кімнат гурткової роботи.

 

Детальніше...29 січня 2012р. в Народному домі  с. Коросно відбувся святковий концерт, присвячений Дню Соборності і Свободи України за участю народного чоловічого вокального ансамблю „Дзвін”. Урочисту частину свята було розпочато з привітального слова сільського голови Р.В. Ясінського. З доповіддю про події 22 січня 1919 року  виступив завідуючий бібліотекою с. Коросно Ю.Н.Зигмунд.

У концерті прозвучали пісні сучасних композиторів, українські народні пісні в обробці керівника ансамблю С.Підківки, колядки, стрілецькі та повстанські пісні.

Окрасою концерту була пісня на слова і музику Т.Кукурудзи „Марія” у виконанні С.Підківки, а також виступ дуету у складі В.Теодоровича та С.Підківки, які виконали пісню Б. Пилата „Прощання журавлине”, І.Сльоти „Як вертав я додому в село”. Український гумор читав С. Жук.

 
Більше статтей...