Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2019 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 410 гостей на сайті

Детальніше...18-19  травня 2019 року команда з Перемишлянщини взяла участь в обласних змаганнях з баскетболу в м.Самборі згідно  положення  «Про проведення обласних змагань з баскетболу» за програмою ХХVІІІ спортивних Ігор Львівщини. Даний захід відбувається з метою пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Перемишлянщину представляли: Смаль Микола, Пудляк Юрій, Лазоренко Олег, Зозуля Юрій, Свідніцький Юрій, Сазонов Микола, Фірман Юрій, Заплатинський Володя, Юськів Павло, Жох Ігор,  Федюков Федір, Слюбик Михайло.

 

 

 

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, організація змістовного дозвілля, збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, а також виховання почуття патріотизму, гордості за Україну,  17 травня 2019 році  ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія», що здобула  І місце в  районному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», взяла участь в обласному етапі вищевказаного заходу.

Перемишлянщину представляли: Зьомко Роман Степанович, Свинарик Денис Петрович, Хміль Христина Василівна, Ільїна Анастасія Євгенівна, Бойко Аркадій Олегович, Патер Олег Михайлович, Янчишин Богдан Віталійович, Задорожний Вячеслав Васильович, Закревська Ірина Олексіївна, Зборовіцька Алла Павлівна, Боднар Анна Іванівна, Спільник Христина, Величко Роман Степанович.

 

Управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації просить лікарів та батьків посилити контроль щодо проведення медичного огляду дітей і видачі довідки 079/о аби запобігти направленню дітей з протипоказаннями, розповсюдженню педикульозу, інфекційних захворювань у табори відпочинку, на санаторно-курортне лікування, в санаторно-курортні заклади.

Йдеться про те щоби упередити направлення дітей до  дитячих  закладів з протипоказаннями відповідно до Наказу №4 від 12.04.2009 року «Про направлення дітей на санаторно-курортне лікування в санаторно-курортні заклади (крім туберкульозного профілю)».

 

Детальніше...

Детальніше...16.05.2019 року в м.Перемишляни на майданчику із штучним покриттям в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини, відбулось змагання з  міні-футболу (10 осіб) серед команд ЗОШ І-ІІст. За підсумками змагань команда Тучненської ЗОШ І-ІІст. здобула – І місце, команда Короснянської ЗОШ І-ІІст. здобула – ІІ місце, команда з Чемеринецької ЗОШ І-ІІст. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, медалями.

 

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 17.05.2019 року по КП Перемишлянська ЦРЛ

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 17.05.2019 року по Бібрській РЛ

 

Детальніше...16.05.2019 р. в Історико - краєзнавчому музеї м. Перемишляни проведено історичний квест «Мандрівка музеєм». У квесті взяли участь  учні 8 - В класу ОЗНЗ "Перемишлянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені Омеляна Ковча" з класним керівником Клейзор О.К.

 
Більше статтей...