Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 183 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні сільської ради

 

 

Детальніше...Детальніше...З  метою відзначення Дня  фізичної культури та спорту в Україні та в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» 13 вересня 2018 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям у м.Перемишляни (вул.Галицька парк Богдана Хмельницького), відбувся районний турнір з міні-футболу серед дітей, що навчаються в  загальноосвітніх школах району І-ІІст.  Команди складалися із збірних шкіл –  7 осіб (основні гравці: 3 – хлопців, 2 –  дівчат, запасні гравці: 1– хлопець, 1 –  дівчина). Перемогу у  турнірі здобули: команда Кимирської ЗОШ І-ІІст. – І місце, команда Боршівської ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, команда Ганачівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

А також в районному турнірі з міні-футболу взяли участь діти загальноосвітніх шкіл І-ІІст. (хлопці). Перемогу у  турнірі здобули: команда НВК с.Кореличі – І місце, команда Вовківської ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, команда НВК с.Іванівка – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами.

 

Детальніше...09.09.2018 року в Історико-краєзнавчому музеї м. Перемишляни відкрито унікальну персональну виставку художнього ковальства майстра Михайла Мичака  "Казка в металі" .

 

Детальніше...Сьогодні, 12 вересня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

До комісії звернулась жителька району з метою одержати дозвіл на укладання договору дарування часток житлової площі.

Йдеться про сім’ю, у складі якої є малолітня дитина.

Відтак, члени комісії, розглянувши пакет документів, погодились надати дозвіл на укладання договору.

 

Детальніше...Упродовж 03-14 вересня згідно з спільним наказом служби у справах дітей ЛОДА, департаменту освіти та Львівського обласного ЦСССДМ проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Сьогодні, 12 вересня, під час наради у заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапського було відзначено, що у районі дітей, які не приступили до навчання, не виявлено.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...10 вересня голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин та перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гуменюк вручили ключі і правовстановлюючі документи на квартиру особі із числа дітей-сиріт.

Детальніше...

 

Детальніше...03.09.2018р. в Історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбувся музейний урок "Хочемо, щоб усі жили в мирі". Урок відвідали учні 6-х класів ОЗНЗ "Перемишлянської загальноосвітньої школи-гімназії I-III ст." з класними керівниками Дяків М.М., Андрусишин М.Є., Романко О.Д.

 
Більше статтей...