Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 128 гостей на сайті

 

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...22.06.2017 року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, О.Винницька – заступник директора соціальної роботи РЦСССДМ, заступник голови Координаційної ради, І.Колосовська - секретар Координаційної ради, педагог соціальний відділу соціальної роботи РЦСССДМ, Г.Гриньків - начальник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації,  Марич С.В. - головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації,  Росоловська Г.В. - державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації, Тиник О.Б. - старший інспектор з ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції, капітан поліції, Борщ Н.Г. - головний спеціаліст відділу освіти Перемишлянської районної державної адміністрації. На засіданні Координаційної ради було розглянуто питання про внесення 1 сім»ї до Місцевого банку даних сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, про зняття з соціального супроводу 1 сім»ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах, про здійснення оцінки потреб сімей на території Бібрської міської та Суходільської сільської ради, про роботу з сім»ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...

18 червня Народний аматорський хор «Осанна» (регент Ольга Гавінська ) взяв участь  у БожественнійДетальніше... Літургії  в церкві Пресвятої Богородиці в с.Брюховичі, де  є настоятелем храму  Михайло Цікало. На святі Божого Тіла були  освячені віночки  парохом  церкви.

 

27 червня 2017 року   в м.Перемишляни відбудеться велопроїзд у вишиванці до Дня Конституції України та Дня молоді. Захід відбуватиметься під гаслом «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Для участі у велопроїзді необхідно  мати велосипед, а також бути одягнутим у вишиванку або в синьо-жовті кольори.

Збір відбудеться о 10.00 на площі 550-річчя м.Перемишляни  ( колишня площа Базарна).

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську РДА за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа). Тел. для довідок  (096)16 73 773.

 

Детальніше...18 червня народна хорова капела «Заграва» взяла участь у Божественній Літургії в Святоуспенській  Унівській  Лаврі. З подячним словом до хористів звернувся настоятель Унівського монастиря ігумен Ілля та побажав творчих доробків на мистецькій ниві.

 

Детальніше...18 червня  у РНД м.Перемишляни та НД  м.Бібрка відбувся районний  огляд –конкурс  музичних та фольклорних колективів, в якому взяли участь 4 музичних  та 20 фольклорних колективів. Усі   показали  хороший  виконавський рівень  майстерності.

 

Детальніше...17 червня в НД с.Білка було проведено майстер-клас  плетіння віночків з польових квітів для учасників літнього табору "Веселі канікули з Богом» Діти брали активну участь у збиранні польових квітів  та сповнені хорошим настроєм повернулися додому.

 
Більше статтей...