Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 133 гостей на сайті

 

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...1 червня на літній сцені Народного дому м.Бібрка відбулось свято «Щасливе дитинство» присвяченеДетальніше... Міжнародному дню захисту дітей. Модератор свята - Будинок дитячої та юнацької творчості. У цьомі святі взяли участь колективи Народного дому м.Бібрка: вокальний ансамбль «Мальви» (підготовча група), Ольга Притула, учасниця вокального ансамблю «Мальви» (старша група), ансамбль хореографії. На закінчення свята Марта Ковалів, керівник хореографічного ансамблю, із своїми вихованцями провела захоплюючий СІП «Сонячна Україна».

 

Детальніше...11 червня на дитячому майданчику (м.Перемишляни)  відбулось святкування Дня захисту дітей.

Свято "Подаруй дитині вишиванку" було організоване за сприяння депутатів Перемишлянської районної ради, СуСД та громадських активістів міста.

Після вітального слова заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапського та начальник СуСД Г.Гриньків 42 дітям пільгових категорій були вручені вишиванки. А також дітям, учасників АТО, дітям, які опинились в складних життєвих обставинах та усім учасникам святкового концерту були вручені солодощі.

 

Детальніше...На виконання розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 03 травняДетальніше... 2017 року № 157 « Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року в Перемишлянському районі», наказу директора Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 29.05.2017року №71 «Про організацію роботи працівників РЦСССДМ в пришкільних оздоровчих таборах та ДОТ «Дружба». Працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівником Перемишлянського ВП здійснили виїзди в пришкільні табори Свірзької та Великоглібовицької ЗОШ І-ІІІ ст., Кимирської, Стоківської та Ланівської ЗОШ І-ІІст. Проведено 10 групових заходів по питаннях профілактики вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв, тютюнопаління; правил безпечної поведінки під час літніх канікул; створення та функціонування патронатних сімей. Заходами охоплено 135 дітей та 35 педагогів.

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками Перемишлянського відділку поліції 08.06.217року здійснено виїзд у Великоглібовицьку  сільську раду. Під час виїзду було проінспектовано 2 сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

З нагоди відзначення Дня молоді у 2017 році Львівський обласний молодіжний центр спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації організовує молодіжний квест. Участь у квесті може взяти молодь віком 16-24 роки. Для участі потрібно зібрати команду (капітан та від 4 до 9 учасників) та зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/z1LhYS до 19 червня 2017 року.

Контактна особа: головний спеціаліст з питань молоді та спорту Ірина Оленчин, тел.: (096) 16 73 773.

 

16-18 червня 2017 року буде проводитись Молодіжний фестиваль «Зашків», який відбудеться у селі Зашків Жовківського району Львівської області. Цей захід проходить у рамках святкування Дня молоді та приурочений до 126-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

Детальніше...

 
Більше статтей...