Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 203 гостей на сайті

Детальніше...22 жовтня 2017 року на стадіоні  м.Перемишляни відбувся півфінал з футболу  «Осінній кубок району» організований районною федерацією футболу.
Результати змагань: Шпильчина : Бібрка  – 3 : 0,   Боршів : Дусанів  – 2 : 0.
Фінал змагань відбудеться 29 жовтня 2017 року на стадіоні  м.Перемишляни.

 

Детальніше...17-18 жовтня  2017 року у м. Дрогобич вул.Чорновола,4 в реабілітаційному центрі «Назарет» (тел.067 6790506, 099 6616678, 063 5548778) відбувся  тренінг з алко-, нарко-, ігрозалежностей для працівників галузі молодіжної політики Львівської області. Метою заходу є допомога учасникам краще зрозуміти основи алкогольної, наркотичної та ін. залежностей, причини, які сприяють поширеню цих проблем серед дітей та молоді в районах області, налагодження співпраці в ділянці профілактики узалежнення серед дітей та молоді та ознайомлення з програмою реабілітаційного центру

 

Детальніше... Детальніше...14 жовтня 2017 року з нагоди Дня козацтва і захисника України на спортивному майданчику зі штучним покриттям у м.Перемишляни  відбулись козацькі спортивні ігри. Під час ігор учасники, згідно програми, змагалися у стрільбі із пневматичної зброї, підтягуванні на перекладині, піднімання гирі, віджимання від підлоги, підтягування тулуба, бігу, перетягування линви, жиму штанги. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда  Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча – І місце, команда випускників НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – ІІ місце, команда НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.
Окрім  козацьких спортивних ігор, усі гості та учасники заходу мали змогу скуштувати смачний куліш. Також потрібно зазначити, що даний захід відбувся під музичний супровід гурту «Верболози».

 

Детальніше... Детальніше...13 жовтня 2017 року у РНД м.Перемишляни  відбулися урочистості та літературно-музична композиція, приурочена Дню захисника України та 75-річниці утворення УПА. В заключній частині були запрошені на сцену майбутні захисники нашої держави, вихованці федерації національних видів єдиноборств (тренер  Дендерис Микола Богданович) та вихованці  спортивного  клубу  карате-канку (тренер-інструктор   Жуков Руслан Вікторович), які продемонстрували свою спортивну підготовленість і своїм виступом запевнили, що у нас підростає гідна заміна продовження славних традицій козацтва та захисники незалежності України.

 

Детальніше...12 жовтня 2017 року в рамках районної шкільної спартакіади відбулись змагання з футболу в м.Бібрка серед команд І групи. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко– І місце, команда Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча – ІІ місце, команда НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – ІІІ місце, команда В.Глібовецької ЗОШ І-ІІІст. – ІV місце. А в м.Перемишляни, серед команд ІІ групи, перемогу здобула команда Костенівської ЗОШ – І місце, команда Свірзької ЗОШ – ІІ місце, команда Осталовицької ЗОШ – ІІІ місце, команда Романівської ЗОШ – ІV місце, команда Липовецької ЗОШ – V місце, команда Дунаївської ЗОШ– VІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

Учасникам  бойових дій та інвалідам війни, які брали участь в АТО надаються пільги згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту», а саме:

Детальніше...

 
Більше статтей...