Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 282 гостей на сайті

Детальніше...12.02.2018 р. у НД с. Великі Глібовичі відбулося свято “Проводи коляди” за участю фольклорного, вокального колективів та гуртка художнього слова.

 

 

Детальніше...12 лютого НД с.Болотня спільно зі школою відбулися  проводи коляди "Хай минає рід біда, йде до хати коляда".

 

 

8 лютого 2018 року з  нагоди відкриття XXIII зимових Олімпійських та  XII зимових Параолімпійських Ігор у м.Пхьончхан, Південна Корея, в Перемишлянському районі відбулось офіційне підняття олімпійського прапора, перегляд рекламних фільмів на олімпійську тематику, зокрема щодо застосування олімпійських цінностей в реальному житті, а також відбувся районний  спортивно-масовий захід серед загальноосвітніх шкіл району.

Захід відбувся на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія». За підсумками змагань команда ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» здобула І місце, команда ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко» здобула І місце, команда ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» здобула ІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

З нагоди Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут 18 лютого 2018 року в Перемишлянській ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.Омеляна Ковча відбулись змагання з волейболу в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті напруженої боротьби перемогу здобули: команда  Осталовицької сільської ради – І місце,  команда  Липовецької сільської  ради – ІІ місце, команда  Стрілківської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

17 лютого 2018 року у спортивному залі обласної ДЮСШ (м.Львів, вул.У.Самчука, 8)  відбулися обласні змагання з бадмінтону згідно  положення  «Про проведення обласних змагань з бадмінтону» за программою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини. Метою змагань є популяризація бадмінтону, пропаганда здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів,  залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом. Перемишлянщину представляли Савич О., Юзефів В.,  Финицький В. – переможці районного змагання.

 

З нагоди Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут 11 лютого 2018 року в м.Перемишляни в Центрі дозвілля відбулось районне змагання з бадмінтону. Перемогу в особистій першості здобули: Савич О. – І місце, Юзефів В. – ІІ місце,  Финицький В. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, медалями та будуть представляти Перемишлянський район в обласному  змаганні з бадмінтону.

 
Більше статтей...