Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 238 гостей на сайті

Детальніше...Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів на підприємствах та в установах на всій території країни.

Загальна інформація про захворювання

Коронавірусна інфекційна хвороба COVID-19 була вперше виявлена в місті Ухань провінції Хубей Китайської народної республіки в грудні 2019 року.

Станом на 2 березня 2020 року в світі зафіксовано понад 89 000 випадків в 67 країнах, в тому числі в країнах, що мають спільний державний кордон з Україною – Білорусі, Румунії та Російській Федерації

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 5 березня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів чергове засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Прийнято позитивні рішення  щодо 12 справ.

 

Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше...

 

Детальніше...2 березня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. Комісія розглянула відповідні пакети документів від заявників та ухвалила рішення надати субсидії ще 39 мешканцям району.

 

Детальніше...01 березня 2020 року в ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» в рамках проведення районних спортивних змагань серед сільських рад Перемишлянського району та старостинських округів Бібрської ОТГ відбулось змагання з волейболу. В результаті напруженої боротьби перемогу здобули команда з Осталовицької сільської ради – І місце, команда з Липовецької сільської ради – ІІ місце, команда з Стрілківського старостинського округу Бібрської ОТГ – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

 

 

 
Більше статтей...