Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 142 гостей на сайті

З нагоди всесвітнього дня здоров’я та з метою фізичного розвитку і загартовування організму дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, виховання звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом протягом квітня 2017 року  проводиться  ранкова зарядка серед школярів на території спортивних споруд у всіх навчальних закладах Перемишлянського району.

 

З метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2018 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв'язання таких пріоритетних завдань:

Детальніше...

 

Детальніше...Районний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями « Повір у себе, і в тебе повірять інші»  проводиться Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді щорічно, починаючи з 2007 року.

20.04.2017 року за сприянням дирекції Перемишлянської дитячої музичної школи (дир.Париляк Н.П.) в приміщенні   дитячої музичної школи   організовано фестиваль для творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями. В фестивалі  взяли участь 14 дітей із 2 загальноосвітніх навчальних закладів Перемишлянського району.

Детальніше...

 

Детальніше...19.04.2017р. відбулася нарада директорів Народних домів Перемишлянського району. В ході наради розглянуто питання щодо збільшення власних надходжень, підготовки до районного огляду-конкурсу театральних колективів, висвітлення роботи Народних домів району на сайті Перемишлянської РДА та у соціальній мережі Facebook, а також участі аматорських колективів у районному фестивалі гаївок 23.04.2017р. Керівник відділу культури  О.М.Гавінська розповіла присутнім про умови участі у «Програмі  забезпечення технічними засобами Народних домів Перемишлянського району у 2017р» та оголосила учасників обласних конкурсів на кращі Народні доми області для забезпечення їх глядацькими кріслами, одягом для сцени, сценічним освітленням та на кращі колективи художньої самодіяльності для надання їм фінансової підтримки на пошиття сценічних костюмів.

Перед нарадою відбувся семінар театрального жанру, який організували та провели методист театрального жанру Г.Б.Медвідь та режисер народного драматичного театру РНД З.Р.Козак

 

Вперше в Україні розпочинається стипендіальна програма для спортсменів «Sports and Study USA», що повністю покриває вартість навчання у рейтингових вишах США.

Детальніше...

 

Фонд Кличко оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення 10 дитячих спортивних майданчиків для школярів 6-18 років. До участі запрошуються усі загальноосвітні школи України.

Детальніше...В рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» Фонд Кличко планує встановити та урочисто відкрити 10 майданчиків, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном!

За 12 років існування проекту уже встановлено 181 майданчик.

До участі у Конкурсі запрошуються загальноосвітні школи, для яких виховання спортивної та здорової молоді є пріоритетом.

Детальніше...

 
Більше статтей...