Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 294 гостей і 1 користувач на сайті

Для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, через гостру респіраторну хворобу спричинену вірусом COVID-19 у Перемишлянському районі  в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовано пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинились в кризовій ситуації.

Адреса пункту збору м. Перемишляни, вул.Міжгірська, 4.

Запроваджено роботу «гарячих ліній» для інформування та надання роз’яснень громадянам:

Детальніше...

 

Детальніше...На звернення районної державної адміністрації та районної ради, приватний підприємець Писарчук Наталія Анатоліївна виділила набір продуктів харчування для одиноких громадян похилого віку, які є на обслуговуванні територіального центру.

Завідувач  відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Концевич Ольга Михайлівна та соціальний працівник Лепська Любов Ярославівна упаковують набори продуктів.

 

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 27.03.2020 року

 

Детальніше...Детальніше...З поширенням гострого респіраторного вірусного захворювання, спричиненого короновірусом та грипом, в аптеках спостерігається дефіцит медичних масок. У зв’язку з цим, працівниками відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги власноруч пошито 380 багаторазових медичних масок та безкоштовно роздано працівникам, які щоденно контактують з людьми похилого віку, доглядають за ними, забезпечують продуктами харчування, медикаментами та підопічним, які найбільше потребують захисту. Окрім масок роздані антисептичні засоби та одноразові рукавиці.

 

Управління соціального  захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації повідомляє, що на придбання житла для учасників АТО (ООС) та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування з обласного бюджету виділено кошти в сумі 1666751,00 гривень, з  Перемишлянського районного бюджету виділено в сумі 500000,00 гривень, виконавчого комітету Бібрської міської ради в сумі 200000,00 гривень

 

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 20.03.2020 року

 
Більше статтей...