Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 187 гостей на сайті

Детальніше...15 жовтня 2017р. народний аматорський театр районного Народного дому на запрошення братства блж. о.Омеляна Ковча  здійснив постановку драми З.Козака «Отець Омелян» у с.Малий Любінь Городоцького району. Для гостей було організовано екскурсію церковним подвір'ям, де захоронені предки Омеляна Ковча. Змістовну розповідь для учасників театру підготував племінник О.Ковча –Василь Мацелюх. Вистава пройшла з великим успіхом, адже постать отця Ковча є відомою у Малому Любіні.

 

15.10.2017 в НД с.Білка відбувся тематичний вечір, присвячений  "темній" сторінці історії України. Вечір пам'яті охопив історію від козаків, УПА, СС і до сьогодні. Вшанували загиблих молитвою біля пам'ятника "Борцям за волю України", пам'ятної дошки  "Небесна Сотня" та Андрію Костирки. Отець Олег Федишин  з парафіянами помолилися панахиду за всіх героїв, які поклали своє життя за незалежність України.

На тематичний вечір було запрошено воїнів-героїв, які перебували у зоні АТО та їх батьків. Учасники гуртків  народного дому: вокального, фольклорного  та художнього слова виконували  пісні та вірші для героїв,а також дякували батькам за виховання синів. Вечір, присвячений Дню Захисника України переживали душевно і наймолодші учасники -  адже слова пісень та віршів зворушили чимало сердець.

 

Детальніше...14 жовтня 2017р. у НД с.Ладанці відбувся святковий концерт, присвячений Дню Захисника України та 75-річниці утворення УПА.  У концерті взяли участь  колективи художньої самодіяльності Народного дому та чоловіче вокальне тріо РНД м.Перемишляни. На заході були присутні сільський голова та мешканці села.

 

Детальніше...14.10.2017р. у НД с. Пнятин відбувся концерт до Дня Захисника України та 75 – річниці утворення УПА. У святкуванні взяли участь учасники гуртків художньої самодіяльності НД. Присутні – мешканці села та діти.

 

Детальніше... Детальніше...14.10.2017р.у НД с. Подусів відбувся концерт, присвячений  Дню Захисника України. На свято були запрошені матері  воїнів – захисників, які на даний момент служать в АТО. В програмі свята звучали патріотичні  пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності НД. На завершення свята  директор НД подякувала матерям за виховання  синів - патріотів. Діти вручили матерям квіти.

 

Детальніше...14 жовтня 2017р. о 18.00 год. у  Народному домі с.Лагодів відбувся святковий концерт "Пресвята Покрівонько, перед твоїм покровом голови схиляєм", присвячений дню Покрови Пресвятої Богородиці. Участь у концерті взяли учасники гуртків художньої самодіяльності,учні та вчителі школи.

 
Більше статтей...