Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 285 гостей на сайті

Детальніше...З 09.05.2020 року працівники  Перемишлянського історико-краєзнавчого музею проводитимуть віртуальну екскурсію  на тему: «Зі сплаву геройства мертвих і живих писалось ім’я Перемога».  Переглянути екскурсію можна на сторінці Перемишлянського історико-краєзнавчого музею та відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації у соціальній мережі Фейсбук.

 

Детальніше...8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 04.05.2020 року

 

Детальніше...

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 24.04.2020 року

 

Детальніше...На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Львівській області від 02.04.2020 №5 «Про забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів у Львівській області» працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено комісійні відвідини сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які повернулися з інституційних форм виховання до своїх законних представників та дітей, які залишилися без батьківського піклування. Відтак, було здійснено виїзд у села Осталовичі, Ушковичі, Кимир, та Чуперносів  Перемишлянського району Львівської області. Відвідано 6 сімей в яких виховується 12 дітей. Під час відвідин проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед сімей з дітьми, про те, що таке COVID-19, які його симптоми, як поширюється вірус, про правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватися з метою убезпечення від зараження коронавірусом. Окрім цього вручено продуктові набори сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 
Більше статтей...