Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< листопада 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 432 гостей на сайті

21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше... Детальніше...01.10.2018р. відсвяткували Міжнародний день людей похилого віку жителі Корелицького стаціонарного відділення. Привітав підопічних відділення    директор територіального центру М.В.Сайко,  який вручив солодкі подарунки, а також учасники художньої самодіяльності територіального центру подарували хороший настрій своїми піснями та віршами.

 

Детальніше... Детальніше...01.10.2018 року для одиноких і одинокопроживаючих громадян похилого віку  м.Перемишляни та  м.Бібрка  завідуючими  відділенням соціальної допомоги вдома  Гой М.І. та  Пономарьова С.С.,  було роздано  картоплю.

 

Детальніше...27.09.2018 року в Історико-краєзнавчому музеї м. Перемишляни проведено майстер-клас живопису на склі. Майстер-клас відвідали учні 4-А класу ОЗНЗ "Перемишлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Омеляна Ковча" з вчителем Миць Ольгою Василівною.

 

Детальніше...“Майстерність пера - майстерність серця” - під таким гаслом в Перемишлянській районній бібліотеці для дітей 26 вересня 2018 року пройшло літературне чаювання "Поетичні акварелі Перемишлянського краю". Маленькі користувачі бібліотеки декламували авторські вірші, розповідали секрети їх створення та смакували смаколиками.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...З метою привернення уваги до питання влаштування на виховання в сім”ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування 28 вересня 2018 року працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Перемишлянського РЦСССДМ  взяли участь в організації проведення Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення  - це любов на все життя».

Даний захід був проведений в ОЗНЗ Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ  ст.  №2 ім.О.Ковча, НВК ім.А.Костирки с.Костенів, Кимирській ЗОШ І-ІІ ст., ОЗНЗ  Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко, Дунаївській  ЗОШ І-ІІІ ст., та за участі батьків та учнів 10-А класу ОЗНЗ Перемишлянська школа-гімназія.

 

Детальніше... Детальніше... Детальніше...23 вересня у районному Народному домі  відбувся концерт мистецьких колективів Золочівського району.  Гостей привітав  заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації та міський голова О.Зозуля. На завершення концерту з подячним словом виступила    керівник відділу культури Перемишлянської РДА О.Гавінська.

Нагадаємо, що Львівська облдержадміністрація ініціювала проведення Етно-фестивалю гостинності, у рамках якого і відбувається обмін досвідом між художніми колективами районів.

 
Більше статтей...