Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 136 гостей на сайті

Детальніше...Відповідно до Всеукраїнського місячника з облаштування спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення «Спорт для всіх – спільна турбота» та з метою покращення умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку з березня по квітень 2017 року в Перемишлянському районі проводиться місячник. Основним завданням місячника – упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення до участі громадськості, активних діячів галузі фізичної культури та спорту, РО ВФСТ «Колос», дітей та молоді.

 

02.04.2017 року в історико - краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбувся майстер - клас з писанкарства. Майстриня Тудай Галина ділилась своїм вмінням і навчала присутніх техніки писанкарства.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...31 березня в приміщенні Перемишлянського бюро правової допомоги  відбувся круглий стіл з метою координації зусиль  органів виконавчої влади, громадських організацій щодо  надання якісних соціальних, правових послуг усім учасникам АТО. В заході взяли участь  керівник  Перемишлянського відділення Львівського  місцевого центру з надання БВПД І.Дацишин, заступник директора Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О.Винницька, заступник начальника Золочівського об'єднаного управління ПФУ  І.Рура та старший інспектор з ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції ГУНП, капітан поліції О.Тиник.

 

Детальніше...30 березня 2017 року у Львові  на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулася Перша Львівська обласна конференція «Разом для дітей! Деінституалізація та розвиток соціальної політики на місцях». В даному заході взяла участь заступник директора-начальник відділу соціальної роботи  Перемилянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Оксана Винницька.

Детальніше...

 

Детальніше...26 березня 2017р. хор "Аксіос" Народного дому с.Лагодів взяв участь у третьому фестивалі духовної пісні "Душа моя прагне молитви й тепла" у м.Золочів. Захід проходив у районному Народному домі ім. І. Білозіра. Хор виконав два твори:"Тобою радується" муз.В. Волошина та "Ісаіє ликуй" муз. А.Гнатишина.

 

Детальніше..."Екологічно чисте село" - під таким девізом  працювали жителі с.Білка протягом 22-23.03.2017р.  Активними учасниками акції стали діти, настоятель храму  о. Олег Федишин, директор НД   Г.В. Фіна, вчителі та П. Каськів - член виконкому. Брюховицька сільська рада взявши учаДетальніше...сть у мікропроекті та отримавши перемогу, посприяла жителям села у зелених декоративних саджанцях, які висадили  біля храму Воскресіння ГНІХ, приборства,  школи,  Народного дому та памятної дошки "Небесній Сотні".

 
Більше статтей...