Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 308 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 12 березня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Шалапського відбулось засідання Опікунської ради. На порядок денний засідання виносилось питання про надання згоди на прийняття в дар та укладання договору дарування квартири опікуном від імені та на ім'я недієздатної особи.

 

Детальніше...У рамках продовження широкого суспільного діалогу з питань, присвячених мистецькій освіті, Міністерство культури, молоді та спорту України планує організувати серію регіональних стратегічних сесій «МОМ - Мистецька освіта майбутнього». Для стратегічної сесії МОМ для західного регіону України було обрано місто Ужгород.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 06.03.2020 року

 

Детальніше...

Детальніше...За доброю традицією із святом  8 березня приходить весна.

Усі жінки з нетерпінням  чекають цього свята та радіють, коли воно приходить.Тож і територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) не зміг залишитися осторонь.

Детальніше...

 

Детальніше...Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів на підприємствах та в установах на всій території країни.

Загальна інформація про захворювання

Коронавірусна інфекційна хвороба COVID-19 була вперше виявлена в місті Ухань провінції Хубей Китайської народної республіки в грудні 2019 року.

Станом на 2 березня 2020 року в світі зафіксовано понад 89 000 випадків в 67 країнах, в тому числі в країнах, що мають спільний державний кордон з Україною – Білорусі, Румунії та Російській Федерації

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 5 березня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів чергове засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Прийнято позитивні рішення  щодо 12 справ.

 
Більше статтей...