Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 331 гостей на сайті

Детальніше... Детальніше...9 липня 2017р. у с. Старичі на Яворівському полігоні відбувся концерт народних аматорських колективів РНД м.Перемишляни. В концерті взяли участь народний вокальний жіночий ансамбль «Мрія», народний чоловічий ансамбль «Дзвін», учасники народного аматорського театру «Вулик», солістка та керівник народного ВІА «Зоряний сон» Оксана Ільчишин, керівник та соліст народного ВІА «СтереоБенд»Назар Папіж, солістка РНД Наталія Думанівська, солістка НД с.Боршів Богданна Шостак. Артистами дано два концерти. Більшість військовослужбовців із сходу нашої країни. Вони з великим захопленням слухали виступи виконавців, які вклали в їхні душі  часточку української культури.

 

Відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердження порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України»,  наказу Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», доручення Львівської обласної державної адміністрації від 1 червня 2017 року №52/0/6-17 та з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення в Перемишлянському районі прийняте розпорядження від 3.07.2017 року № 219 «Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Перемишлянського району».

 

20 липня 2017 року о 10.00 в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни (вул.Привокзальна,6)   відбудеться районний турнір з шахів. Перемишлянська райдержадміністрація організовує змагання з нагоди Дня шахів в Україні.

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську районну державну адміністрацію за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа).  Тел. для довідок  (096)16 73 773 (Ірина Оленчин)

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...08 липня в Унівській Лаврі відбувся "Форум можливостей". Метою заходу було об’єднання спільних зусиль органів влади, бізнесу, науковців, успішних вихідців з району, громадських організацій для опрацювання стратегії розвитку Перемишлянського району.

Кожен із учасників Форуму мав можливість поділитися досвідом у своїй роботі, висловити пропозиції щодо напрацювання стратегії району. Про здобутки району та своє бачення його розвитку розповів голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин.

Варто відзначити, що організаторами заходу були ГО: «Розвиток краю», "Фундація Галичани" та "Молодь Бібрки". Райдержадміністрація була серед співорганізаторів Форуму.

 

«Ресурсний центр гурт» повідомляє про Тренінг для велосипедних активістів в Яремче , де буде можливість поєднати відпочинок і навчання на  різну тематику.

Учасникам табору буде забезпечено харчування, насичену навчальну програму та польові умови проживання з мінімальним комфортом (душ доступний в річці або у найближчих садибах зеленого туризму). Також учасникам БайкКемпу буде компенсовано вартість транспортних витрат до місця проведення табору, але не більше 400,00 грн на одну особу. Вони повинні мати власне спорядження для ночівлі (намет, килимок, спальник), та, в разі бажання, можуть привезти свої велосипеди. Велосипеди також можна буде взяти напрокат на місці. Для відібраних активістів вартість реєстраційного внеску за весь період проведення табору складає 200,00 грн з особи.

Детальніше...

 

Детальніше...7 липня керівник управління соціально захисту населення, заступник голови комісії Надія Жеребецька провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Прийнято позитивні рішення щодо 57 справ. На комісію звертаються сім’ї в яких виховується 3 і більше дітей. В складі сім’ї є інвалід, дитина-інвалід або сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах.

 
Більше статтей...