Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 203 гостей на сайті

Детальніше...08.10.2017р. народний театр РНД взяв участь в обласному огляді-конкурсі театральних колективів «Театральна осінь»  у м.Камянка-Бузька. Колектив представив другу дію – «Вечорниці» з драми  Т.Шевченка «Назар Стодоля».  Члени журі дали схвальну оцінку акторській майстерності та режисерській роботі  театру.

 

Детальніше...У неділю 8 жовтня 2017р. у НД с.Брюховичі  відбувся показ фільму "Нескорені". На перегляд фільму прийшли молодь села та діти.

 

Детальніше...7 жовтня 2017р. народний ансамбль пісні і музики «Бачівчанка» НД с.Бачів взяв участь  у фестивалі «Гарбузова осінь» у с.Добросин  Жовківського району. Колектив виконав ряд  українських народних  пісень, а відтак мали можливість послухати  виступи колективів з  інших регіонів України. Організатори фестивалю гостинно прийняли гостей нашого району.

 

Детальніше...28.09.2017р. у РНД відбулася зустріч з членом спілки письменників України, місцевою поетесою, громадським діячем Ніною Романяк. Захід проходив у творчій атмосфері: звучали пісні на слова поетеси у виконанні Оксани Ільчишин  та Наталії Думанівської під супровід  композитора Володимира Шлюбика, який є автором багатьох пісень на слова Ніни Романяк. Особливо припала до душі глядачам пісня на музику Михайла Кота «Краплина раю». В подарунок автору прозвучав вірш «Перемишлянщина моя», який прочитала володарка Гран-прі  Всеукраїнського конкурсу читців у м.Київ Ярина Лоїк. На завершення  ведуча побажала гості свята натхнення до творчості  і учасники народного жіночого вокального ансамблю «Мрія» заспівали  їй «Многая літа». Усі присутні у залі отримали  пам’ятний подарунок.

 

Детальніше...28.09.2017р. в приміщенні бібліотеки м.Бібрка драматичний гурток та гурток художнього слова  Народного дому  під керівництвом Н.Свіжак провели літературну годину "Франкіана  крокує Бібркою". На заході згадували  І.Франка та У.Кравченко, які проживали та гостювали в гостинному Бібрецькому повіті. Щирими і теплими оплесками учні Бібрської ОНЗ ім.У.Кравченко вітали молодих артистів, які  майстерно виконали ролі у казці  І.Франка "Три міхи хитрощів".

 

Детальніше... 28.09.2017р. керівник та соліст ВІА  «СтереоБенд»  взяв участь  у святкуванні  60-річчя  Винниківської  бібліотеки. У виконанні Назара Папіжа прозвучало ряд інструментальних творів, а також сімейне тріо Папіж заспівали  улюблені у їх родинному колі пісні.

 
Більше статтей...