Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 199 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...25.09.2019р. в історико-краєзнавчому музеї м. Перемишляни переглянуто та обговорено фільм "Евакуйовані назавжди" до 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини. У заході взяли участь директори сільських Народних домів Перемишлянського району та методисти РНД м. Перемишляни.

 

Детальніше...З 27 вересня 2019 року Львівська обласна державна адміністрація та Львівський обласний молодіжний центр розпочинають традиційний молодіжний проєкт «Ідея змінює країну».

«Ідея змінює країну» – це комплекс тренінгів з проєктного менеджменту для молоді в районах Львівської області.

Мета – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області Автори кращих проєктів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів).

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 25 вересня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання комісія розглянула питання про надання дозволу на укладання договору дарування житлової квартири заявника своєму онукові.

Розглянувши відповідні документи комісія прийняла позитивне рішення.

 

Детальніше...Сьогодні, 24 вересня, під головуванням першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Б. Гуменюка відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

В ході засідання  розглянули пропозицію щодо придбання житла для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 20.09.2019 року по КП Перемишлянська ЦРЛ

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 20.09.2019 року по Бібрській РЛ

 

Детальніше...З нагоди Дня фізичної культури та спорту 19.09.2019 року в Центрі дозвілля м.Перемишляни проведено дитячі спортивні змагання «Малі Олімпійські Ігри»  серед ЗОШ району.

Програма змагань  складалася з таких видів для юнаків:

Детальніше...

 
Більше статтей...