Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2022 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 325 гостей на сайті

В рамках відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні 26 вересня 2014 року департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації організовує практичний семінар «Стратегія розвитку туристичного бізнесу в умовах економічної кризи».
Семінар та майстер-клас проводитиме Руслан Бельтюков – експерт зі стратегії бізнесу, директор бізнес-центру «Клуб ділових людей», директор трансферного центру новітніх бізнес-технологій Львівського Інституту Менеджменту.
Програмою семінару передбачено розгляд помилок та обмежень, з якими стикаються підприємства туристичної сфери в процесі своєї діяльності, а також вироблення успішних стратегій подальшого розвитку.
Семінар відбудеться в приміщенні конференц-залу Львівського інституту економіки і туризму (м. Львів, вул. Л. Українки, 39, ІІ поверх).
Захід триватиме з 10:00 до 12:00 год. Реєстрація учасників 9:30 – 10:00 год.

 

Детальніше...Готельно – відпочинковий комплекс “Edem Resort & SPA" розташований на території Стрілківської сільської ради Перемишлянського району Львівської області на відстані 5 км від міста Бібрка та 29 км від міста Львова.

Територія комплексу — 22 га, огороджена бетонною огорожею. Хвойний ліс, озеро (площа дзеркала 7,5 га). Пропускна система.

Комплекс облаштований для відпочинку і бізнес зустрічей. Конференц-зали, які обладнані всіма необхідними засобами, забезпечують можливість проведення семінарів, конференцій, тренінгів та ділових зустрічей

Детальніше...

 

Детальніше...Оздоровчий табір для дітей та підлітків „Дружба”  знаходиться  в мальовничій  околиці села Свірж Перемишлянського Детальніше...району Львівської області в сосновому лісі. Територія огороджена, вздовж головної алеї розміщені 8 двоповерхових будинків для відпочинку по 4 кімнати в кожному. В адміністративному будинку дитячого табору також розміщені спортзал, їдальня, медпункт. На території облаштовано спортивний майданчик для футболу, баскетболу. Працює табір тільки у літній період, оскільки відсутня система опалення. Табір відпочинку „Дружба”  належить обласному  комітету профспілки працівників АПК (відомча приналежність). У таборі щорічно можуть відпочивати близько 400 дітей віком від 8 до 17 років.

 

Детальніше...

 

Детальніше...Серед палаців і замків, які збереглися на території Західної України, значну архітектурну цінність становить замковий комплекс в селі Свірж Перемишлянського району Львівської області.

З історичних джерел, які знаходяться в архівах та бібліотеках Львова, довідуємося, що перший етап розбудови Свірзького замку датується другою половиною XV сторіччя, коли два земельні магнати-брати Свірзькі на північному обриві плато, що височить над низиною болотистої заплави річки (понад 15 м), спорудили одноповерхову, з підземеллям, резиденцію. Була вона чотирикутної форми в плані з приблизними розмірами 52 на 25 метрів, з двома вежами в торцях. До сьогодні збереглася лише Західна вежа. Про наявність аналогічної вежі в Східному торці говорять залишки симетричного плану будівлі з потовщеними стінами під східною вежею і залишками південного фасаду. Можливо, східна вежа була розібрана при подальшому розщиренні замку у XVІІ сторіччі.

Детальніше...

 

Детальніше...Унівський монастир-фортеця - це не тільки один з найцікавіших архітектурних ансамблів України, але й пам'ятка історії, вогнище культури та просвітництва. Розташований він на околиці села у мальовничій місцевості, оточеній лісистими горами. Народна традиція пов'язує його заснування з чудесним зціленням водою лицаря Лагодовського з села Лагодів, що знаходиться поблизу. Місцезнаходження цілющого джерела вказала Лагодовському у сні Пресвята Богородиця. У знак вдячності Божій Матері за оздоровлення Лагодовський на місці джерела заснував церкву і монастир.

Детальніше...

 
Більше статтей...